تعداد بازدید : ۵۱۹
کد خبر : ۲۰۱۹۲۷
نگاهی به جیب‌های این سرمایه‌گذار؛
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
عدم ارائه توضیحات درخصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده این شرکت، مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

کسب سود ۲۱۶ ریالی به ازای هر سهم

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه شهری توس گستر در سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، موفق به کسب سود خالص ۱۹۴ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال و معادل ۲۱۶ ریال به ازای هر سهم شده که نسبت به سال قبل از آن رشد ۵۳۵ درصدی را نشان می‌دهد. بخش مهمی از سود کسب شده شرکت مربوط به درآمد‌های سرمایه‌گذاری آن است.

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت در سال گذشته به بیش از ۷۷ میلیارد ریال رسیده است. فروش‌های شرکت عمدتا مربوط به واگذاری بخش‌هایی از پروژه‌های مسکونی آرامش به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال و همچنین پروژه آرامش به مبلغ ۴۳ میلیارد ریال بوده است.

لازم به ذکر است، درآمد‌های عملیاتی شرکت نسبت به سال قبل افزایش ۱۷۸ درصدی را نشان می‌دهد، با این حال همچنان شاهد ضعف شرکت در کسب درآمد‌های عملیاتی هستیم.

این شرکت پیش بینی کرده که در سال مالی جاری (سال مالی منتهی به پایان شهریور ۱۳۹۹)، فروش ۱۲۲ میلیارد ریالی را محقق کند که بخش مهمی از این درآمد پیش‌بینی شده مربوط به پروژه ساختمان ویلا در مشهد عنوان شده است.

درآمد‌های سرمایه‌گذاری محقق شده سال گذشته به مبلغ ۱۸۶ میلیارد و ۴۱۹ میلیون ریال محقق شده است. این رقم در سال مالی قبل از آن کمتر از ۱۷ میلیارد ریال بوده است. درآمد سود سهام به مبلغ ۱۳۹ میلیارد ریال و درآمد ناشی از فروش سهام نیز به مبلغ ۴۷.۵ میلیارد ریال، بخش‌های اصلی تشکیل‌دهنده درآمد‌های سرمایه‌گذاری شرکت در سال گذشته بوده است.

کسب سود ۲۱۶ ریالی به ازای هر سهم

با توجه به عدم ارائه توضیحات در خصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: