تعداد بازدید : ۶۲۴
کد خبر : ۲۰۱۹۲۷
نگاهی به جیب‌های این سرمایه‌گذار؛
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
عدم ارائه توضیحات درخصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده این شرکت، مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

کسب سود ۲۱۶ ریالی به ازای هر سهم

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه شهری توس گستر در سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، موفق به کسب سود خالص ۱۹۴ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال و معادل ۲۱۶ ریال به ازای هر سهم شده که نسبت به سال قبل از آن رشد ۵۳۵ درصدی را نشان می‌دهد. بخش مهمی از سود کسب شده شرکت مربوط به درآمد‌های سرمایه‌گذاری آن است.

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت در سال گذشته به بیش از ۷۷ میلیارد ریال رسیده است. فروش‌های شرکت عمدتا مربوط به واگذاری بخش‌هایی از پروژه‌های مسکونی آرامش به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال و همچنین پروژه آرامش به مبلغ ۴۳ میلیارد ریال بوده است.

لازم به ذکر است، درآمد‌های عملیاتی شرکت نسبت به سال قبل افزایش ۱۷۸ درصدی را نشان می‌دهد، با این حال همچنان شاهد ضعف شرکت در کسب درآمد‌های عملیاتی هستیم.

این شرکت پیش بینی کرده که در سال مالی جاری (سال مالی منتهی به پایان شهریور ۱۳۹۹)، فروش ۱۲۲ میلیارد ریالی را محقق کند که بخش مهمی از این درآمد پیش‌بینی شده مربوط به پروژه ساختمان ویلا در مشهد عنوان شده است.

درآمد‌های سرمایه‌گذاری محقق شده سال گذشته به مبلغ ۱۸۶ میلیارد و ۴۱۹ میلیون ریال محقق شده است. این رقم در سال مالی قبل از آن کمتر از ۱۷ میلیارد ریال بوده است. درآمد سود سهام به مبلغ ۱۳۹ میلیارد ریال و درآمد ناشی از فروش سهام نیز به مبلغ ۴۷.۵ میلیارد ریال، بخش‌های اصلی تشکیل‌دهنده درآمد‌های سرمایه‌گذاری شرکت در سال گذشته بوده است.

کسب سود ۲۱۶ ریالی به ازای هر سهم

با توجه به عدم ارائه توضیحات در خصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: