تعداد بازدید : ۴۳۰
کد خبر : ۲۰۱۹۵۸
نسبت به نخستین ماه پاییز رقم زده شد؛
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
شرکت نفت ایرانول در آبان ماه نسبت به اولین ماه پاییز درآمد بالایی را کسب کرده که این درآمد نسبت به مهر ماه از رشد ۱۷درصدی برخوردار است.

“شرانل” در آبان ماه بالاترین میزان درآمد سال جاری را رقم زد

به گزارش بورس نیوز، شرکت نفت ایرانول در آبان ماه با فروش بیش از ۴۹ هزار مترمکعب انواع روانکار و نزدیک به ۴ هزار مترمکعب از دیگر محصولات توانست درآمد ۲۶۵ میلیارد تومانی را محقق کند. همچنین درآمد تجمیعی "شرانل" در دوره ۸ماهه منتهی به آبان سال جاری به ۱۸۹۳ میلیارد تومان رسیده است.

"شرانل"در آبان ماه نسبت به اولین ماه پاییز درآمد بالایی را کسب کرده که این درآمد نسبت به مهر ماه از رشد ۱۷ درصدی برخوردار است. این مقدار یعنی از ۲۲۶ میلیارد تومان حاصل در مهر ماه با رشد ۳۹ میلیارد تومانی به ۲۶۵ میلیارد تومان در آبان ماه رسید. درآمد آبان ماه به دلیل افزایش فروش انواع روانکار صورت گرفته است.

این شرکت در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۸ به طور میانگین درآمد ۲۳۲ میلیارد تومانی داشته که با تحقق درآمد ۲۶۵ میلیاردی در آبان ماه، بالاتر از میانگین ۷ ماهه درآمد محقق کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: