تعداد بازدید : ۲۶۵
کد خبر : ۲۰۲۱۴۹
در روز گذشته اتفاق افتاد؛
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
رینگ صادراتی بورس انرژی ایران روز گذشته ۱۲۰.۰۰۰تن نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران معامله و روانه مقصد بازار‌های جهانی شد.

۱۲۰.۰۰۰تن نفت سفید روانه بازارهای جهانی

به گزارش بورس نیوز، رینگ صادراتی بورس انرژی ایران روز گذشته ۱۲۰.۰۰۰تن نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران معامله و روانه مقصد بازار‌های جهانی شد.

طی معاملات این روز ابتدا ۱۰۵.۰۰۰تن نفت سفید در ۳ محموله ۳۵.۰۰۰ تنی و به قیمت هر تن ۴۸۰ دلار از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه و بلافاصله معامله شد که ارزش ریالی آن بالغ بر ۶ هزار و ۲۳۰ میلیارد و ۵۹۹ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بود.

کارگزاری بانک ملی ایران عرضه کننده این محموله برای شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بود که زمان تحویل آنرا ۱۸ آذر ماه امسال و از انبار نفت بندر عباس اعلام کرده است.

گفتنی است، کارگزاری ملل پویا نیز روز گذشته عرضه کننده ۵.۰۰۰ تن نفت سفید بود که ۱۵۰۰ تن از این محموله در سه سفارش ۵۰۰ تنی به قیمت هر تن ۴۸۰ دلار معامله شد.

ارزش ریالی این محموله ۸۹ میلیارد و ۸ میلیون و ۵۶۰ هزار ریال بوده و زمان تحویل آن ۱۲ آذر ماه امسال از انبار نفت اصفهان به مقاصد خشکی خواهد بود.

به این ترتیب با معامله محموله سنگین نفت سفید از انبار نفت بندر عباس و همچنین محموله باری این فرآورده به مقاصد خشکی از انبار نفت اصفهان، ارزآوری به ارزش ۵۱ میلیون و ۱۲۰ هزار دلار در معاملات دیروز نفت سفید رینگ بین الملل بورس انرژی ایران رقم خورد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: