تعداد بازدید : ۳۶۶
کد خبر : ۲۰۲۲۷۵
در دوره ۹ ماهه؛
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
سهام واگذار شده این شرکت در دوره مالی ۹ماهه، یک هزار و ۴۵۰میلیارد ریال بوده که سود این واگذاری به ۵۴۰میلیاردو ۴۱۳میلیون ریال رسید.

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری بوعلی در دوره ۹ماهه توانست پرتفوی بورسی خود را ۲هزار و ۵۵۶میلیارد و ۸۷۵میلیون ریال بزرگتر کند.

این شرکت در گزارش تازه منتشر شده خود سود عملیاتی را ۹۲۰میلیارد ریال، سود خالص را ۹۳۰میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را یک هزار و ۴۶۵میلیارد ریال اعلام کرده است.

سهام واگذار شده این شرکت در دوره مالی ۹ماهه، یک هزار و ۴۵۰میلیارد ریال بوده که سود این واگذاری به ۵۴۰میلیاردو ۴۱۳میلیون ریال رسید. علاوه بر این در این دوره، سهام خریداری شده در بورس این شرکت یک هزار و ۳۰میلیارد ریال بوده است.

"وبوعلی" در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرد: بررسی مستمر و جامع عملکرد و وضعیت شرکت‌های سرمایه پذیر از طریق انجام تحلیل‌های بنیادی، اخذ مشاوره‌های تخصصی و حضور موثر در مجامع جهت اخذ اطلاعات مورد نیاز - اصلاح پرتفوی سرمایه گذاری بورسی با هدف تطبیق هرچه بیشتر ساختار سبد سرمایه‌گذاری‌های بورسی با سیاست‌های ابلاغی هیأت مدیره در خصوص کاهش اختلاف وزن صنایع منتخب مورد سرمایه‌گذاری با وزن آن‌ها در شاخص کل را در برنامه دارد.

همچنین این شرکت قصد دارد وارد سرمایه‌گذاری در حوزه طلا (گواهی سپرده کالایی سکه و صندوق‌های سرمایه گذاری متناظر) شود.
علاوه بر این، عدم سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات در سال جاری، بررسی و ارزیابی پیشنهاد‌های سرمایه گذاری جذاب در بازار اولیه و سرمایه گذاری در پیشنهاد‌های اقتصادی و سودآور در صورت تطبیق با استراتژی‌های شرکت از دیگر سیاست‌های "وبوعلی" است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: