تعداد بازدید : ۴۳۹
کد خبر : ۲۰۲۲۷۵
در دوره ۹ ماهه؛
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
سهام واگذار شده این شرکت در دوره مالی ۹ماهه، یک هزار و ۴۵۰میلیارد ریال بوده که سود این واگذاری به ۵۴۰میلیاردو ۴۱۳میلیون ریال رسید.

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری بوعلی در دوره ۹ماهه توانست پرتفوی بورسی خود را ۲هزار و ۵۵۶میلیارد و ۸۷۵میلیون ریال بزرگتر کند.

این شرکت در گزارش تازه منتشر شده خود سود عملیاتی را ۹۲۰میلیارد ریال، سود خالص را ۹۳۰میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را یک هزار و ۴۶۵میلیارد ریال اعلام کرده است.

سهام واگذار شده این شرکت در دوره مالی ۹ماهه، یک هزار و ۴۵۰میلیارد ریال بوده که سود این واگذاری به ۵۴۰میلیاردو ۴۱۳میلیون ریال رسید. علاوه بر این در این دوره، سهام خریداری شده در بورس این شرکت یک هزار و ۳۰میلیارد ریال بوده است.

"وبوعلی" در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرد: بررسی مستمر و جامع عملکرد و وضعیت شرکت‌های سرمایه پذیر از طریق انجام تحلیل‌های بنیادی، اخذ مشاوره‌های تخصصی و حضور موثر در مجامع جهت اخذ اطلاعات مورد نیاز - اصلاح پرتفوی سرمایه گذاری بورسی با هدف تطبیق هرچه بیشتر ساختار سبد سرمایه‌گذاری‌های بورسی با سیاست‌های ابلاغی هیأت مدیره در خصوص کاهش اختلاف وزن صنایع منتخب مورد سرمایه‌گذاری با وزن آن‌ها در شاخص کل را در برنامه دارد.

همچنین این شرکت قصد دارد وارد سرمایه‌گذاری در حوزه طلا (گواهی سپرده کالایی سکه و صندوق‌های سرمایه گذاری متناظر) شود.
علاوه بر این، عدم سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات در سال جاری، بررسی و ارزیابی پیشنهاد‌های سرمایه گذاری جذاب در بازار اولیه و سرمایه گذاری در پیشنهاد‌های اقتصادی و سودآور در صورت تطبیق با استراتژی‌های شرکت از دیگر سیاست‌های "وبوعلی" است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: