تعداد بازدید : ۵۴۷
کد خبر : ۲۰۲۳۲۴
مدیرعامل بیمه آسیا در گفت‌وگو با بورس‌نیوز خبرداد:
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
اقدامات مقدماتی و کارشناسی محصولات جدید بیمه آسیا در حال انجام بوده و تصور می‌شود که این محصول جدید تا ۲ماه آتی عرضه شود.

سبد

مسعود بادین مدیرعامل بیمه آسیا در گفتگو با بورس‌نیوز خبر از افزوده شدن دو محصول جدید به سبد این شرکت بیمه‌ای داد و گفت: این شرکت بیمه‌ای در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان از ابتدای سال جاری تاکنون، ۳ محصول را به بیمه‌شوندگان و مشتریان این شرکت ارائه داده، اما در عرصه رقابت باید بروز بود بنابراین در حال رایزنی یکی از محصولات خود با بیمه مرکزی بوده، تا خدمت جدیدی دیگر به جمع خدمات این شرکت افزوده شود.

وی افزود: اقدامات مقدماتی و کارشناسی محصولات جدید بیمه آسیا در حال انجام بوده و تصور می‌شود که این محصول جدید تا ۲ماه آتی عرضه شود.

سبد

بادین در رابطه با عرضه این محصول جدید عنوان کرد: تلاشمان بر این اصل بوده که محصول جدید، هرچه سریعتر به بازار عرضه شود اما؛ به هرحال قوانینی خارج از مجموعه وجود داشته که باید مجوز‌هایی صادر شود و از سوی دیگر، مقرراتی نیز مربوط به داخل مجموعه هست که هدف‌گذاری‌های داخلی صورت پذیرفته و ما آزمایشی این کار را در یکی از استان‌ها انجام داده‌ایم و نتیجه خوبی را در پی داشته است.

مدیرعامل بیمه آسیا به فشار‌های اقتصادی موجود بر بیمه‌ها نیز اشاره داشت و تصریح کرد: تلاش این شرکت بیمه‌ای برای عملیاتی شدن اقدامات جدید افزایش یافته و مجموعه دارای کمیته ریسک بوده که به بررسی شرایط می‌پردازد.

بادین در پایان خاطرنشان کرد: بیمه آسیا بزرگ‌ترین شرکت بیمه خصوصی کشور بوده و با در نظر گرفتن توان فنی و مالی خوب شرکت، نقش خوبی را در بازار صنعت بیمه ایفا خواهد کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: