تعداد بازدید : ۵۵۱
کد خبر : ۲۰۲۳۲۵
مدیرعامل بیمه پارسیان در پاسخ به بورس‌نیوز تاکید کرد:
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
در مجمع "پارسیان" مصوبه افزایش سرمایه از ۳۰۰ به ۵۰۰ میلیارد تومان اخذ شده و نهایتا تا پایان سال ۹۹، این رقم عملیاتی می‌شود.

عملیاتی شدن سرمایه ۴۰۰ میلیاردی

هادی اویار حسین مدیرعامل بیمه پارسیان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در رابطه با اینکه آیا افزایش‌سرمایه در دستور کار شرکت قرار خواهد گرفت یا خیر، اظهارکرد: در حال حاضر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در برنامه شرکت قرار ندارد اما؛ از محل آورده نقدی سهامداران و تعهداتی که وجود دارد از میزان سودی که حاصل می‌شود، اندوخته سرمایه شرکت قبل از پایان سال جاری به ۴۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

عملیاتی شدن سرمایه ۴۰۰ میلیاردی

وی ادامه داد: بیمه پارسیان در ۸سال اخیر سرمایه خود را از ۱۱۰ میلیارد تومان به ۳۰۰ میلیارد تومان افزایش داده و در مجمعی که در اردیبهشت ماه امسال برگزار شد، مصوبه ۳۰۰ به ۵۰۰ میلیاردی را گرفت که در مرحله اول از تعهداتی که برای سود شرکت وجود داشت، بحث پذیره نویسی آن نیز انجام شده و هیات مدیره موظف است در سال آینده، سرمایه شرکت را به ۵۰۰ میلیارد تومان برساند که برنامه‌ریزی‌های آن انجام شده است.

وی در ادامه به برنامه شرکت برای سودآوری اشاره داشت و افزود: شرکت بیمه پارسیان طی چند سال اخیر، با توجه به اینکه بیشترین سود را در صنعت بیمه کشور داشته و با ادامه همین روند، سودآوری بیشتری را نیز به دست خواهد آورد.

مدیر عامل بیمه پارسیان به ارائه محصول جدیدش اشاره کرد و گفت: دو محصول جدید را برای بخش بیمه‌های عمر و پس‌انداز در نظر گرفته‌ایم که با رونمایی آن ظرف یک ماه آینده و با اطلاع‌رسانی همگانی که خواهیم داشت در بخش بیمه‌های عمر و پس‌انداز و با توجه به اینکه سهم بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در کشور‌های پیشرفته چیزی حدود ۶۵درصد هست و ما نیز به این رویکرد اهمیت می‌دهیم تا بتوانیم در این بخش هم توانمند باشیم.

اویار حسین در پایان خاطرنشان کرد: بیمه پارسیان بزرگترین بیمه خصوصی در کشور بوده که توانایی پوشش شرکت‌های بیمه داخلی را دارد و توانسته این مجوز را از بیمه مرکزی اخذ کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: