تعداد بازدید : ۵۲۴
کد خبر : ۲۰۲۴۳۷
بورس نیوز گزارش می‌دهد:
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
هلدینگ خلیج فارس در جهت همکاری با شرکت‌های استارتاپی و دانش بنیان اعلام آمادگی کرد.
همکاری
 
 
به گزارش بورس نیوز، فوزیه مروت، رئیس مرکز پژوهش هلدینگ خلیج فارس در خصوص این همکاری عنوان کرد: قراردادی مابین بخش پژوهش هلدینگ خلیج فارس و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی منقعد گردیده که به انجام پروژه‌های مشترک ختم شده است. 

وی در خصوص این همکاری عنوان کرد: شرکت‌های تابعه خلیج فارس دارای ارتباطات خوبی با شرکت‌های استارتاپی و دانش بنیان بوده که هدف از این همکاری رفع نیاز‌های مجتمع‌های تولیدی است.

رئیس مرکز پژوهش هلدینگ خلیج فارس با اشاره به استراتژی واحد پژوهش شرکت صنایع پتروشیمی عنوان کرد: برون سپاری نیاز‌های فناورانه و پژوهشی شرکت از یک سو و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها از سوی دیگر می‌تواند جزو استراتژی این شرکت باشد.

وی افزود: این مجموعه به طور مستقیم فعالیت پژوهشی انجام نمی‌دهد، اما مراکز R&D شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس فعال بوده و تحقیق و پژوهش در آن‌ها به صورت مستمر صورت می‌گیرد.

مروت در پایان به اهمیت پژوهش، فناوری و استفاده از دانش روز جهان بخصوص در روند توسعه صنعت پتروشیمی کشور اشاره داشت و عنوان کرد: بخش پژوهش شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس مسئولیت سیاستگذاری و نظارت بر مراکز تحقیق و پژوهش شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس را بر عهده دارد.

لازم به ذکر است، نسل پرورش یافته در دنیای دیجیتال کم کم راهی بازار کار می‌شوند، همین مساله به خودی خود سبب خواهد شد که راه حل‌های دیجیتال بیشتری در قالب استارت آپ‌های نوآور ظهور کنند. کافیست که شما برای این نوآوری‌های مشوق‌هایی هم قرار داده شود تا حجم آن‌ها چند برابر گردد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: