تعداد بازدید : ۶۱۷
کد خبر : ۲۰۲۴۳۷
بورس نیوز گزارش می‌دهد:
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
هلدینگ خلیج فارس در جهت همکاری با شرکت‌های استارتاپی و دانش بنیان اعلام آمادگی کرد.
همکاری
 
 
به گزارش بورس نیوز، فوزیه مروت، رئیس مرکز پژوهش هلدینگ خلیج فارس در خصوص این همکاری عنوان کرد: قراردادی مابین بخش پژوهش هلدینگ خلیج فارس و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی منقعد گردیده که به انجام پروژه‌های مشترک ختم شده است. 

وی در خصوص این همکاری عنوان کرد: شرکت‌های تابعه خلیج فارس دارای ارتباطات خوبی با شرکت‌های استارتاپی و دانش بنیان بوده که هدف از این همکاری رفع نیاز‌های مجتمع‌های تولیدی است.

رئیس مرکز پژوهش هلدینگ خلیج فارس با اشاره به استراتژی واحد پژوهش شرکت صنایع پتروشیمی عنوان کرد: برون سپاری نیاز‌های فناورانه و پژوهشی شرکت از یک سو و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها از سوی دیگر می‌تواند جزو استراتژی این شرکت باشد.

وی افزود: این مجموعه به طور مستقیم فعالیت پژوهشی انجام نمی‌دهد، اما مراکز R&D شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس فعال بوده و تحقیق و پژوهش در آن‌ها به صورت مستمر صورت می‌گیرد.

مروت در پایان به اهمیت پژوهش، فناوری و استفاده از دانش روز جهان بخصوص در روند توسعه صنعت پتروشیمی کشور اشاره داشت و عنوان کرد: بخش پژوهش شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس مسئولیت سیاستگذاری و نظارت بر مراکز تحقیق و پژوهش شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس را بر عهده دارد.

لازم به ذکر است، نسل پرورش یافته در دنیای دیجیتال کم کم راهی بازار کار می‌شوند، همین مساله به خودی خود سبب خواهد شد که راه حل‌های دیجیتال بیشتری در قالب استارت آپ‌های نوآور ظهور کنند. کافیست که شما برای این نوآوری‌های مشوق‌هایی هم قرار داده شود تا حجم آن‌ها چند برابر گردد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: