تعداد بازدید : ۹۵۸
کد خبر : ۲۰۲۵۰۵
کارشناس بازارسرمایه در گفتگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
مدیرعامل کارگزاری بانک آینده گفت: بحث حامل‌های انرژی بدون تغییر مانده و کلیات بودجه‌ای که در راه صحن علنی است است، در حقیقت ادامه مسیر بازار سرمایه بوده و مورد خاصی را برای بورس ایجاد نمی‌کند.

خیال آسوده

احمد اشتیاقی مدیرعامل کارگزاری بانک آینده درخصوص بودجه سال آتی و پیش‌بینی از آن، به خبرنگار بورس‌نیوز اظهارکرد: با توجه به شواهد و قرائن اولیه که از بودجه ۹۹ به چشم می‌خورد، تصور نمی‌شود که مشکلی برای بازار سرمایه ایجاد شود.

وی ادامه داد: ظاهرا بحث حامل‌های انرژی بدون تغییر مانده و کلیات بودجه‌ای که در راه صحن علنی است است، در حقیقت ادامه مسیر بازار سرمایه بوده و مورد خاصی را برای بورس ایجاد نمی‌کند.

این کارشناس بازارسرمایه تصریح کرد: به نظرم بودجه با توجه به دغدغه‌ای که بازار سرمایه داشته یعنی عدم افزایش نرخ حامل‌های انرژی و دلار محاسبه شده که این موضوع برای بازار سرمایه جنبه مثبت دارد و مشکلی ایجاد نمی‌کند و با محافظه کاری‌هایی که ایجاد شده بود، این ابهامات برطرف خواهد شد و بودجه جنبه مثبتی به خود خواهد گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: