تعداد بازدید : ۷۳۴
کد خبر : ۲۰۲۶۶۹
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
گروه بهمن کل مبلغ بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده را ۳۰۷میلیارد و ۲۴۱میلیون ریال اعلام کرد.

به گزارش بورس نیوز، گروه بهمن در صورت‌های مالی ۶ماهه اعلام کرد که پرتفوی بورسی شرکت ۱۷هزار و ۶۴۰میلیارد و ۳۴۴میلیون ریال افزایش یافته است.

گروه بهمن در صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۶ماهه اعلام کرد که برای هر سهم در این دوره توانسته ۱۰۵ریال سود محقق سازد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷۰۸درصد افزایش داشته است.

این شرکت سود عملیاتی دوره مورد گزارش را یک هزار و ۴۳میلیارد ریال، سود خالص را یک هزار و ۴۶میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲هزار و ۱۸۸میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های بورسی اعلام کرد در دوره ۶ماهه با بازدهی ۱۷هزار و ۶۴۰میلیارد و ۳۴۴میلیون ریالی همراه شده است.

"خبهمن" کل مبلغ بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده را ۳۰۷میلیارد و ۲۴۱میلیون ریال اعلام کرد. همچنین سهام واگذار شده طی دوره مالی مورد گزارش ۹۶۶میلیارد و ۷۵۵میلیون ریال رقم خورد که سود این واگذاری به مبلغ ۷۵۴میلیاردو ۵۸میلیون ریال رسید.

این شرکت در تشریح اهداف خود اعلام کرده که قصد دارد سودآوری نقدی و بازده سرمایه گذاری‌ها شرکت را افزایش دهد و همچنین سودآوری خود را به ثبات برساند. علاوه بر این تجزیه و تحلیل و رصد بازار سرمایه و سایر بازار‌های موازی را در این جهت به حداکثر رساندن ثروت سهامداران و ذینفعان را در دستور کار خود قرار داد.

"خبهمن" در نظر دارد تمرکز فعالیت‌ها و ایجاد هم افزایی با شرکت‌های تابعه گروه بهمن را افزایش دهد تا بتواند به شرکت به هلدینگ چندرشته‌ای برای سرمایه گذاری بلندمدت تبدیل شود.

این شرکت باتوجه به درج نام خود در لیست شرکت‌های تحریم شده توسط خزانه داری آمریکا، انجام پروژه‌های توسعه محصولات گروه در حوزه تولیدات خودرویی با وقفه‌هایی ازطرف شرکای خارجی گروه مواجه شده که بر برنامه زمان بندی اعلام شده بابت پیشرفت پروژه‌ها تاثیر گذاشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: