تعداد بازدید : ۵۰۰
کد خبر : ۲۰۲۶۷۶
گزارش ۶ماهه این پتروشیمی و ذره‌بین بر آن؛
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
نرخ فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر رشد چشمگیری را نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته تجربه کرده که عدم تغییر در میزان فروش شرکت را جبران کرد

حسابرس، سود

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که صورت‌های مالی ۶ماهه پتروشیمی امیرکبیر، نشان از رشد ۸۸درصدی و در حدود ۳۷.۱۰۳میلیارد ریالی جمع مبالغ فروش را در گزارش حسابرسی شده دارد رشد ۱۱۱درصدی و در حدود ۳۲.۵۲۴میلیارد ریالی بهای تمام شده باعث افت سودآوری شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته دارد.

حسابرس، سود

از طرفی در گزارش حسابرسی نشده، پتروشیمی امیرکبیر سود خالص شرکت را مبلغ ۳.۷۵۴میلیارد ریال اعلام کرده بود که حسابرس سود مذکور را به ۳.۶۰۹میلیارد ریال به علت افزایش هزینه‌های فروش و عمودی، ادرای شرکت کاهش داد.

در جدول زیر به مقایسه نرخ فروش اصلی‌ترین محصولات شرکت پرداخته شده است:

حسابرس، سود

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، نرخ فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر رشد چشمگیری را نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته تجربه کرده که عدم تغییر در میزان فروش شرکت را جبران کرد و موفق به رشد ۸۸درصدی مبلغ فروش شرکت شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: