تعداد بازدید : ۶۶۹
کد خبر : ۲۰۲۹۲۱
در ۸ ماهه منتهی به آبان در فولاد هرمزگان رقم خورد؛
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
یکی از شاخص‌های بسیار مهم هر سازمان موفقی، کسب رضایت مشتری، شناسایی دقیق نیاز‌ها و انتظارات خریداران در جهت تأمین به موقع آن‌ها می‌باشد. شرکت فولاد هرمزگان در حوزه فروش محصولات با به کارگیری رویکرد بهبود مستمر در فعالیت‌های جاری و نیز اتخاذ استراتژی توسعه بازار همراه با بهره گیری از مطالعات و تحقیقات بازاریابی همواره سعی نموده است از فرصت‌های بدست آمده بازار استفاده حداکثری را ببرد.

تحویل یک میلیون تن اسلب در بازار داخل و خارج

به گزارش بورس نیوز،مهدی شکریزاده مدیرفروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان گفت:پایه گذاری مأموریت سازمانی فروش و بازاریابی را مبتنی بر سه عنصر کلیدی، شامل نقش محوری در بازار‌های صادراتی هدف، حضور فعال در بازار داخل جهت تأمین نیاز حداکثری نورد کاران و ارتقاء مداوم رضایت مشتریان دانست.

وی بر این باور است شرکت فولاد هرمزگان در حوزه فروش با اتخاذ هدف گذاری‌های مناسب می‌تواند در سال‌های آتی هر سه عنصر کلیدی مأموریت خود را جامه عمل بپوشاند.

شکریزاده با تاکید بر لزوم حضور شرکت فولاد هرمزگان در بازار‌های صادراتی عنوان کرد: حضور مقتدرانه شرکت فولاد هرمزگان به عنوان یک شرکت صادر کننده در عرصه بین المللی، علاوه بر تأمین منابع ارزی کشور و توسعه طرح‌های شرکت می‌تواند اهداف عالیه کشور را در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی محقق نماید.

وی در ادامه گفت: علی رغم محدودیت‌های بین المللی در بازار‌های جهانی با کسب دستاورد‌های ارزنده‌ای در زمینه صادرات محصول اسلب مواجه بوده ایم؛ و مصمم هستیم ضمن حفظ، تداوم و ارتقای موفقیت‌های حاصل شده ضمن مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا به صورت پایدار در بازار‌های جهانی حضور موثر داشته باشیم. رشد ۱ درصدی فروش محصول اسلب در بازار‌های صادراتی می‌تواند روشنگر این موضوع باشد که علیرغم تحریم‌های ظالمانه، در حفظ جایگاه صادراتی اسلب فولاد هرمزگان موفق عمل کرده ایم.

مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان تأمین نیاز بازار داخل و به برآورده نمودن نیاز حداکثری نورد کاران داخلی را به عنوان یک اصل اساسی پذیرفته شده در مأموریت سازمانی این شرکت دانست که به گفته وی رشد ۱۹ درصدی فروش محصول اسلب به بازار داخل و طی هشت ماهه منتهی به آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه ۹۷ را مؤید این مطلب است.

وی رویکرد این شرکت را عدم وابستگی صنایع به واردات تختال‌های ویژه دانست و گفت تلاش شرکت فولاد هرمزگان تامین حداکثری نیاز مشتریان در جهت قطع وابستگی به خارج از کشور بوده ؛ که نمونه آن‌ها تولید و تامین نیاز بازار داخل به تختال‌های ویژه فروآلیاژ‌ها از جمله S۶۹۰Q، S۴۶۰Q، P۴۶۰NL۱، CK۵۰ و ...

شکریزاده روند صعودی افزایش سهم و رشد فروش در بازار‌های داخلی و صادراتی را نتیجه اقداماتی از جمله تدوین برنامه ریزی جامع فروش و شناسایی صحیح بازار‌های هدف دانست که ماحصل فعالیت‌های صورت گرفته در این راستا تحویل بیش از یک میلیون تن محصول اسلب به بازار‌های داخلی و صادراتی رشد ۱۲ درصدی کل فروش محصول اسلب به بازار‌های داخلی و صادراتی در هشت ماهه سال ۹۸ بوده است.

وی با اشاره به اینکه کسب درامد در بنگاه‌ها و شرکت‌های تولیدی باعث رشد اقتصادی و پویایی این شرکت‌ها می‌گردد گفت فولاد هرمزگان در ۸ ماهه منتهی به آبان سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۷۶ درصدی کسب درآمد فروش در بازار داخل، رشد ۶۰ درصدی کسب درآمد فروش در بازار‌های صادراتی و رشد ۶۷ درصدی کسب کل درآمد فروش توانست کارنامه خوبی را در این مدت ثبت نماید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.