تعداد بازدید : ۴۷۱۵
کد خبر : ۲۰۳۵۰۱
معاون ناشران و اعضا در بورس خبر داد:
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
فرآیند پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» در بورس تهران در جریان بوده و تا قبل از پایان سال جاری شاهد درج و عرضه این شرکت خواهیم بود.

فرش قرمز برای عرضه شستا

به گزارش بورس نیوز، مجید نوروزی معاون ناشران و اعضا در بورس بیان کرد: فرآیند پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» در بورس تهران در جریان بوده و در صورت تصویب در هیئت پذیرش و احراز شرایط مورد نظر، امیدواریم قبل از پایان سال جاری، شاهد درج و عرضه‌ی سهام این شرکت معظم در بورس اوراق بهادار تهران باشیم.

 

درمعاملات امروز نیز در ادامه روزهای گذشته سهام هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا رشد قیمت نسبی را تجربه می‌کنند. «تاپیکو» با افزایش ناگهانی تقاضا تا بیش از 4 درصد رشد قیمت را تجربه کرد گرچه در لحظه تنظیم این گزارش عقب‌نشینی نسبی از سقف قیمت روزانه را تجربه کرده است.

 

تاپیکو سهم قابل توجهی را در دارایی‌های بورسی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی دارد و بر این اساس در کنار دیگر هلدینگ‌های معدنی و دارویی‌ رشد این نمادها می‌تواند در جلوه ارزش واقعی شستا موثر باشد.

 

تاصیکو نیز امروز با رشد قیمت در ادامه روزهای قبل همراه است. «تیپیکو» نیز گرچه همراه با جو مثبت گروه نیز رشد کرده اما این نماد نیز به عنوان هلدینگ دارویی تامین اجتماعی قابل توجه است. 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: