تعداد بازدید : ۵۹۶
کد خبر : ۲۰۳۶۱۱
ترین‌های روز؛
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
خبر‌های مثبت از بازار‌های جهانی و همچنین رکوردشکنی شرکت‌ها در بورس کالا، روند صعودی بازار سهام را از تب و تاب نینداخته و ظاهرا حال خوش سیمانی‌ها در هفته گذشته، به هفته جاری سرایت نکرده است.

به گزارش بورس نیوز، آخرین روز آذر ماه سال ۹۸ با رکوردشکنی دیگر از بورس تهران همراه شد و در حال حاضر، شاهد اوج‌گیری ۳۶۴۰ واحدی شاخص کل و نزدیک شدن به کانال ۳۵۴ هزار واحد هستیم.

رشد قیمت دلار، افزایش قیمت نفت و سایر کامودیتی‌ها، رونق معاملات بورس کالا از مهمترین عومال رشد شاخص‌های بازار سرمایه محسوب می‌شوند. احتمالا این هفته رشد شاخص کل با کمک همین عامل‌ها با شیب ملایم ادامه داشته باشد.

گروه خودرو و بانکی به عنوان جامانده‌های صعود شارپ اخیر، از چهارشنبه مورد توجه قرار گرفتند و به نظر می‌رسد نقدینگی این هفته نیز به سراغ این دو گروه برود.

اخبار درگوشی ژاپن هم دلگرم کننده است و احتمالا گشایش‌هایی در پیش باشد.

چراغ حقوقی‌ها در

در معاملات امروز بازار سهام، حقوقی‌ها «وتجارت» را با نگاهی دیگر خریداری کردند؛ این افراد «وآرین» را در صدر لیست خرید قرار داده و در این بین، «سکرما» نیز به این دورهمی اضافه شد.

چراغ حقوقی‌ها در

بر اساس این گزارش، با نگاهی به آن‌سوی بازار مشاهده می‌شود که «وبصادر» و «ثعمرا» نیز از طرف این قشر معامله‌گران، با عرضه مواجه شده‌ و پس از این دو نماد، «کهمدا» سومین سهم پرعرضه از سوی حقوقی‌ها لقب گرفت.

چراغ حقوقی‌ها در

از طرف دیگر، «سدور» پرعرضه‌ترین سهم بازارسرمایه تا به این لحظه بود و «سشرق» و «خموتورح» نیز در کنار هم ایستادند.

چراغ حقوقی‌ها در

همچنین باید اشاره داشت که تقاضای مطلوبی در معاملات «وشهر» مشاهده می‌شود و پس از این سهم، «شپتروح» و «ثنور» جای گرفته‌اند.

چراغ حقوقی‌ها در

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: