کد خبر : ۲۰۳۷۳۱
شاخص‌کل به پله ۳۵۶ هزار واحدی رسید؛
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
شاخص‌کل با رشد ۲۲۴۶ واحدی تا این لحظه به ۳۵۶هزار و ۲۴۲واحدی رسید.

روز

به گزارش بورس‌نیوز، امروز تالار معاملات بورس تهران اسباب‌کشی کرد و به سعادت‌آباد رفت و شاخص سبزپوشی خود را از غرب تهران، ادامه داد.

شاخص‌کل با رشد ۲۲۴۶واحدی تا این لحظه به ۳۵۶ هزار و ۲۴۲واحدی رسیده و شاخص‌کل هم‌وزن نیز افزایش ۸۵۸واحدی را تجربه کرده تا در پله ۱۱۲ هزار و ۷۴۹واحدی روز خود را ادامه دهد.

روز

ارزش معاملات بورس تهران تا این لحظه به یک هزار و ۶۰۴ میلیارد تومان رسیده و این در حالی است که ارزش نقدی بازار یک هزار و ۵۲۵ میلیارد تومان است.

بر پایه این گزارش "فارس" با ۴۱۸ واحد، "فولاد" با ۳۳۸واحد، "کگل" با ۳۲۶واحد، "کچاد" با ۳۱۲واحد،  "فملی" با ۱۹۴ واحد، "وامید" با ۱۶۸واحد، "پارس" با ۱۵۹ واحد بیشترین تاثیرگذاری و سبزی را به شاخص اعطا کردند.

از سوی دیگر، نمادهای "جم" با ۹۹ واحد، "شتران" با ۹۷ واحد، "وبملت" با ۸۲ واحد، "دعبید" با ۶۵ واحد، "شپنا" با ۶۲ واحد، "فخاس" با ۵۷ واحد در جمع سرخ‌های تاثیرگذار جای گرفتند.

بیشترین ارزش معاملات نیز به نماد‌های "کالا" با ۴۱.۵ میلیارد تومان، "امین یکم" با ۳۴.۴ میلیارد تومان، "کچاد" با ۳۴ میلیارد تومان، "کهمدا" با ۲۷.۷ میلیارد تومان، "فولاد" با ۲۳ میلیارد تومان، "دزهراوی" با ۲۲.۱ میلیارد تومان و "وبهشر" با ۲۰.۵ میلیارد تومان در صف نخست قرار گرفته‌اند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" زشگزا " در مسیر پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد به سهامداران سود پرداخت می کند.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وتعاون" از مهرماه

شرکت بیمه تعاون از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" فاذر " مجددا به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت صنایع آذرآب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع "صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: