مدیرعامل بانک سینا در دیدار با همکاران شعب کرمان اعلام کرد:
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
مدیرعامل بانک سینا با سفر به کرمان از شعب بانک در این شهر بازدید و با کارکنان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش بورس نیوز،سید ضیاء ایمانی در این دیدار‌ها ضمن قدردانی از زحمات همکاران در تحقق اهداف و تلاش برای ارتقاء عملکرد منطقه گفت: بانک سینا از موقعیت خوبی در نظام بانکی برخوردار است که البته این جایگاه و موقعیت با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بانک به ویژه سرمایه انسانی کارآزموده، متبحر و متعهد، می‌بایست بیش از پیش ارتقا یابد و به آنچه شایسته است برسد.
وی خاطرنشان کرد: رعایت اصل مشتری مداری، آگاهی از نیاز‌ها و خواسته مشتریان و تلاش برای بهبود سطح رضایت مشتریان از شاخصه‌های اصلی فعالیتهاست که می‌تواند به جایگاه و پیشرفت بانک کمک کند و خوشبختانه بانک سینا در حال حاضر از محصولات و خدمات مناسبی به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک برخوردار است. البته با سیاست‌هایی که به زودی اجرا خواهد شد، شاهد جهش در فعالیت‌ها به خصوص در تجهیز و تخصیص منابع خواهیم بود؛ بنابراین همکاران می‌بایست تلاش همه جانبه‌ای را برای معرفی بهینه و مطلوب این خدمات در راستای دستیابی به اهداف و تعالی بانک صورت دهند.
مدیرعامل بانک سینا با اشاره به رویکرد این بانک در پیاده سازی کامل و جامع نظام بانکداری شرکتی، اظهار داشت: در نظر داریم در آینده نزدیک از طریق بازاریابی منسجم و شناسایی مشتریان معتبر و همچنین تعامل مناسب با فعالان حوزه تولید و اشتغال، جامعه پزشکی، متخصصین و اعضای هیات علمی، ادارات و سازمان ها، جامعه علمی و دانشگاهی کشور و موسسات معتبر، زمینه تحولات اساسی در فعالیت‌ها و عملکرد‌های بانک را توسعه دهیم.
همچنین سید ضیاء ایمانی گفت: به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان مبنی بر کاهش فرایند‌های اداری و خدمات رسانی سریع، اختیارات لازم جهت پرداخت تسهیلات به شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ و متعامل با بانک را با تاکید بر رعایت اصل اعتبارسنجی به مدیریت منطقه کرمان تفویض کرد.
گفتنی است در جریان این بازدیدها، همکاران شعب، مسائل و موانع پیش روی فعالیت‌ها را مطرح کردند و مدیرعامل بانک، دستورات لازم را برای بهبود و رفع مشکلات پیش رو صادر کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "سابیک" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی شرکت سیمان آبیک در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: