تعداد بازدید : ۳۷۸۸
کد خبر : ۲۰۴۰۰۵
خبری از نرمال پارافین صادراتی نیست؛
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
فروش آبان ماه این شرکت به بیش از ۲ هزار میلیارد ریال رسیده بود، فروش آذر ماه این شرکت با کاهش بیش از ۷۰ درصدی به کمتر از ۶۰۰ میلیارد ریال رسیده است.

افت سنگین فروش

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران در آذرماه سال جاری با کاهش محسوس درآمد‌های عملیاتی روبرو بوده است.

در حالی که فروش آبان ماه این شرکت به بیش از ۲هزار میلیارد ریال رسیده بود، فروش آذرماه این شرکت با کاهش بیش از ۷۰درصدی به کمتر از ۶۰۰میلیارد ریال رسیده است.

بر اساس این گزارش، در این ماه شاهد فروش محصول نرمال پارافین صادراتی که بخش مهمی از صادرات شرکت را به خود اختصاص می‌داد، نخواهیم بود.

نرخ فروش محصولات شرکت نسبت به ماه قبل تغییر خاصی را نشان نمی‌دهد و در حالی که نرخ الکیل بنزن خطی داخلی نسبت به ماه گذشته بدون تغییر بوده، نرخ الکیل بنزن خطی صادراتی شرکت با ۱.۵درصد افزایش به ۱۲۱میلیون و ۷۷۰هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

افت سنگین فروش

در نمودار زیر تغییر نرخ فروش محصولات اصلی شرکت طی ۶ماه گذشته ارائه شده است. همانگونه که در نمودار نیز مشخص است شاهد افت تدریجی نرخ محصولات شرکت طی ۶ماه اخیر بوده ایم.

افت سنگین فروش

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: