تعداد بازدید : ۲۵۴۱
کد خبر : ۲۰۴۵۹۴
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید شد:
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
روند مطلوب درآمد شرکت تداوم دارد و ضمنا با توجه به برنامه واردات تجهیزات دو خط تولید جدید دیگر، درآمد شرکت در سال آینده رشد بیشتری خواهد داشت.

دلایل بازدهی ۵۱۳ درصدی «کحافظ»

به گزارش بورس‌نیوز، سهم شرکت کاشی و سرامیک حافظ با بازدهی ۵۱۳درصدی از ابتدای سال جاری تاکنون، یک سور به سایر هم گروه‌های خود زده و همچنان مثبت معامله می‌شود.

این رشد قیمت سهم در حالی اتفاق افتاده که این شرکت برنامه افزایش سرمایه ۷۱۶درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها را هم در دست انجام دارد؛ سودآوری این شرکت هم رشد چشمگیری داشته و این شرکت که در پایان نیمه اول امسال زیان خود را تبدیل به سود کرده، در ۹ماهه هم ۳۵۶درصد بیش از مدت مشابه سال قبل درآمد شناسایی کرده است.

سهیلا رامش مدیر فروش شرکت کاشی حافظ در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در خصوص دلایل جهش درآمد شرکت بیان کرد: شرکت در سال جاری تجهیزاتی خریداری و وارد کشور کرد که امکان تولید محصولات 1*1 نانو و نانو پلیش را فراهم کرد.

وی ادامه داد: همین اتفاق، درآمد شرکت را افزایش داده و روند مطلوب درآمد شرکت تداوم دارد و ضمنا با توجه به برنامه واردات تجهیزات دو خط تولید جدید دیگر، درآمد شرکت در سال آینده رشد بیشتری خواهد داشت.

رامش افزود: تجهیزات خریداری شده برای راه‌اندازی دو خط تولید جدید محصولات نانو پلیش 120*120 و 90*180 تا ۶ماه دیگر وارد کارخانه خواهد شد و فعلا در حال آماده‌سازی سوله‌ها و ... برای استقرار این دو خط تولید هستیم. بعد از آن، آثار مثبت راه‌اندازی این دو خط تولید جدید را هم مشاهده خواهید کرد.

مدیر فروش «کحافظ» در رابطه با وضعیت صادرات این شرکت گفت: محصولات جدید شرکت کاشی حافظ در بازارهای صادراتی هم مورد اقبال قرار گرفته و قراردادهای صادراتی خوبی در امارات متحده عربی و پاکستان و عراق منعقد شده است. ضمن اینکه صادرات با حجم کمتر (بدون قرارداد) توسط نمایندگان به کشورهای دیگر هم انجام شده که امیدواریم تبدیل به قراردادهای بلندمدت شوند.

رامش در پایان خاطرنشان کرد: وضعیت فروش داخلی هم مناسب است و پیش بینی می کنیم روند درآمد شرکت صعودی خواهد بود. روند صعودی درآمد شرکت در کنار برنامه های آتی شرکت برای تولید و نیز برنامه افزایش سرمایه شرکت، سبب جذابیت سهم هم شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: