تعداد بازدید : ۳۱۰۸
کد خبر : ۲۰۴۹۵۱
در گفتگو با بورس نیوز تاکید شد:
۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
سردار شهید قاسم سلیمانی هستی خود را فدای هستی مردم ایران کرد. مردم ما به خاطر از دست دادن این سرمایه ارزشمند و فداکار، ناراحت و داغدار و عصبانی هستند. اما مطمئن باشند .

درخت مقاومت با خون سردار سلیمانی، تنومندتر خواهد شد

" سردار علی‌رضا دُر " در گفتگو با بورس نیوز در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی بیان کرد: خروج آمریکایی ها از منطقه، مهمترین دستاورد این شهادت است. این اقدام آمریکایی ها دست و پا زدن آخر آمریکایی ها بود. مانور دریایی هفته گذشته، قدرت ایران و کشورهای دوست را به نمایش گذاشت و این اقدام مذبوحانه آمریکا همچون دست و پا زدن گاوی بود که سرش را از تن جدا کرده اند.

درخت مقاومت تنومندتر خواهد شد

وی افزود: آمریکایی ها از مدت ها قبل قصد ضربه زدن به ایران را داشتند و به اشتباه، تصور می کنند با  شهادت رساندن امثال شهید قاسم سلیمانی و شهید بهشتی و شهید مطهری و... تشکل مردمی به حال خود رها می شود. حال آنکه خون پاک این بزرگان، باعث پایداری بیشتر نهضت انقلاب اسلامی خواهد شد. هر زمان شهادت بزرگی داشته ایم، رویش ها به سرعت شکل گرفته است.

" سردار علی‌رضا دُر "  تاکید کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی نیروی جبهه مقاومت بوده و جبهه مقاومت هم فقط شامل ایران نیست. قطعا تمام کشورهای حوزه مقاومت به اقتضای توان خود تمایل به انتقام دارند؛ و این واکنش ها در حقیقت رژه جبهه مقاومت است. طبیعتا دولت ما هم برای گرفتن تقاص خون پاک ایشان برنامه هایی خواهد داشت. قرار نیست با شهادت سردار سلیمانی ما منفعل تر شویم، قطعا ما در ادامه مسیر مصمم تر خواهیم شد. مجموعه ای از آمریکایی ها و انگلیسی هایی که ۷۰ سال در منطقه، جولان دادند، در حال اخراج هستند و با خون سردار شهید سلیمانی، درخت جبهه مقاومت تنومندتر خواهد شد.

" سردار علی‌رضا  دُر "  تصریح کرد: به هر حال سردار شهید قاسم سلیمانی هستی خود را فدای هستی مردم ایران کرد. مردم ما به خاطر از دست دادن این سرمایه ارزشمند و فداکار، ناراحت و داغدار و عصبانی هستند. اما مطمئن باشند پرچمی که از دست یک شهید بر زمین بیفتند، بلافاصله بلند خواهد شد و با تعیین فوری جانشین ایشان، این موضوع را مشاهده کردیم. مردم ما حق دارند بابت فقدان ایشان داغدار و عصبانی باشند، ولی سردار قاسم سلیمانی لیاقت شهادت را داشتند. امنیت و آرامش ما مدیون تلاش های ایشان بوده و امیدواریم همان طور که ایشان آرزو داشتند این مملکت سرسبز و آباد و آرام بماند، ما هم با اصلاح خودمان به تحقق این آرزوی ایشان کمک بیشتری کنیم. مردم ایران روز ۱۵ اسفندماه به یاد ایشان درختی خواهند کاشت و این درخت، نماد صداقت و پاکی ایشان در سراسر کشور خواهد بود.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
عالی وپر مغز .باید بعد از بیش از صد سال از گذشت عمر نفت، خاورمیانه باید متوجه شود که ارز نفتی را با پول ملی در داخل چنج نکند ودر ازای هر یک دلار یا ارز دیگر معادلش را سرمایه وکالای سرمایه ای وفناوری وارد کند وخود را از چنگ دلالان ارز وافزایش دهندگان نقدینگی کشورها وخالقان تورم ورکود برهانندوآنریکا را در قبال ارز بدون پشتوانه اش که حتی یک انس طِلا پشتوانه ندارد به پاسخگوئی وادارد شاید اروپا هم متوجه بشود که اتحاویشان در نطفه خفه شده وباید با یکدیگر وبا پول ملی خود با هم داد وستد کنند شاید انها هم از زیر بار این یوق بیرون بیایند واجازه ندهند آمریکا با نفت شلش آنها را برای سالها گرفتار ووابسته کند اروپا خود میتواند نیاز داخل خودرا به همگرائی هم نرتفع سازد واز وابستگی ارزی به آمریکا بیرون بیاید وکم وکسر را از دیگر کشورهای جهان تامین کند وتوسعه یافته با جهان مدارا کنند واز آنچه فرهنگ هلنیست کنده شود وخود را در برابری جهانی ببینند .واین درست است که چون گاویست که سرش بریده شده است ودست وپا میزند
محمدجواد ملک علایی
United Kingdom
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
انشالله مسیر قدس را از کربلا باز خواهیم کرد..
ترامپ قمارباز به جهنم خاورمیانه خوش آمدی
ت شروع کننده بودی و تمام کننده ما هستیم
انتقام سخت در راه است
ارسلان دولتخواه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
با سلام واقعا ملت ایران ثابت کردند چقدر عاشق سربازان پاک وطن هستند
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: