تعداد بازدید : ۱۵۹۶
کد خبر : ۲۰۵۰۴۹
کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز:
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
بازار سرمایه با توجه به خبر ناگهانی شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در بهت و حیرت فرو رفته و این صف‌های فروش نشان از این شک بر سرمایه گذاران و سهامدارن بود.
شوک به بورس، کنترل شد
علیرضا قدرتی مدیرعامل کارگزاری آوا نوین در بررسی وضعیت روز جاری بازار به بورس نیوز گفت: بازار سرمایه با توجه به خبر ناگهانی شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در بهت و حیرت فرو رفته و این صف‌های فروش نشان از این شک بر سرمایه‌گذاران و سهامداران بود.

وی ادامه داد: این روند طبیعی است و جای نگرانی ندارد چرا که تدابیر سازمان بورس و فرابورس و ... از یک سو و تعامل با حقوقی‌ها و صندوق‌های بزرگ بازار سرمایه از سوی دیگر باعث شد حجم قابل توجهی از صف‌های فروش توسط صندوق‌ها و سهامداران حوقی جمع آوری شده و شک وارد شده به بازار کنترل شود.

این کارشناس بازار سرمایه به گذر زمان اشاره کرد و افزود: زمان دادن به سهامداران باعث کاهش ترس موجود شده و باعث می‌شود بورس به مسیر طبیعی خد بازگردد.

وی افزود: این اتفاق عاملی بر خروج قطار بازار از ریل اصلی شده و با همیت تمامی فعالان این حوزه باید در مسیر اصلی خود قرار گیرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: