تعداد بازدید : ۶۸۲
کد خبر : ۲۰۵۲۱۰
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز اظهارکرد:
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
در حال حاضر بازار سبزپوش شده اما؛ این وضعیت شکننده بوده و این رشد شاید با دوامی که بازار طی هفته‌های گذشته شاهد بود، مواجه نباشد.


تیتر: توقف رشد شاخص با منطقی شدن حمایت ها

مصطفی رضایی مدیرعامل کارگزاری ارزش آفرین الوند در خصوص پیش‌بینی بازار در روزهای آتی به بورس‌نیوز اظهار‌داشت: با توجه به پیچیده‌تر شدن مسائل سیاسی در ماه آتی و مواجه بودن بازار با نوسان‌هایی چون افزایش "نرخ دلار"، "تورم" و "بودجه" توانست با یاری حقوقی‌ها مثبت شود و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال روند رو به رشدی نداشته باشد اما؛ اگر فروش سهم افزایش یابد، حقوقی‌ها نیز توانایی مقابله با آن را نخواهند داشت.

وی به وضعیت حال حاضر بازار اشاره داشته و بیان کرد: در حال حاضر بازار به صورت موقت سبزپوش شده اما؛ این وضعیت شکننده بوده و این رشد دوامی ندارد، اگر با ریزش نیز مواجه نباشد با همین میزان متوقف می شود و رشد قیمتی نخواهیم داشت. حمایت ها ممکن هست تا ۲هفته بازار را مثبت نگه دارد اما پس از آن بعید هست با توجه به منطقی شدن حمایت‌ها، این منوال ادامه دار باشد تا زمانی که بودجه و گزارش سه ماهه آخر سال، وضعیت شرکت ها را مشخص کند.

مدیرعامل کارگزاری ارزش آفرین الوند با اشاره به تاثیر‌گذار بودن ترور سردار شهید سلیمانی بر روند بازار افزود: قبل از این حادثه تلخ، برخی از سهم ها رشد بی‌رویه داشتند و باید این حباب‌ها از بین می‌رفتند اما؛ با تمامی این تفاسیر احتمال ریزش در روزهای آتی وجود داشت، تنها زمان آن مشخص نبود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: