تعداد بازدید : ۷۰۹
کد خبر : ۲۰۵۳۲۳
وزیر بهداشت تاکید کرد:
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریکایی و ضد استکباری در کل منطقه.

 

وزیر بهداشت

 

سعید نمکی درباره محبوبت شهید سردار سلیمانی به عنوان چهره‌ای ملی، گفت: نقش سردار والا مقام شهید سردار سلیمانی در ذهن مردم ایران بیشتر به دلیل پاکباختگی و صداقتش بود؛ مرم ما هر کسی که بدون گرایش خطی و حزبی و سیاسی برای منافع ملی‌اش زحمت بکشد، صادقانه تشخیص می‌دهند و قطعا در دل همه مردم جا پیدا می‌کند. سردار سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه در سپاه قدس واقعا برای منافع ملی می‌جنگید و جان خودش را وقف کرده بود و تمام اوقاتش را برای مردم گذاشته بود.

وی افزود: آشنایی من با سردار بازمی‌گردد به سال‌هایی که در سازمان برنامه و بودجه بودم و چهار - پنج سالی که تمام منابع به خصوص بخش دفاع و امنیت را مدیریت می‌کردم. به هر حال رابطه تنگانگی با این عزیز داشتم و می‌دانستم که با چه عشقی و با چه صداقتی برای مردم کار می‌کند. جاودانگی سردار قاسم سلیمانی در ذهن مردم این سرزمین به دلیل آن پاکباختگی و دوری از ریا و عوام فریبی و فقط عشق به مردم و اعتلای اسلام و انقلاب و نظام و سرزمینش بود.

وزیر بهداشت با اشاره به نقش شهید سردار سلیمانی در شکستن حلقه تحریم‌های دارویی گفت: بعد از اینکه من به وزارت بهداشت رفتم و بعد از آنکه آمریکایی‌ها تحریم‌های جدیدی را به ما تحمیل کردند و علیرغم دروغی بزرگ‌شان مبنی بر تحریم نبودن دارو، غذا و تجهیزات پزشکی، اما بیشترین فشار را به  ما در زمینه تهیه دارو و تجهیزات پزشکی آوردند و در همین زمینه نیز من دو نامه به آقای تدروس - دبیرکل سازمان جهانی بهداشت نوشتم که این کار آمریکایی‌ها جنایت علیه بشریت است. سردار قاسم سلیمانی یکی از عزیزانی بود که به شدت کمک می‌کرد که این حلقه تحریم را بشکنیم و از هر راهی که می‌توانیم برای مردم عزیزمان دارو را بیاوریم. ایشان با تیمی که در وزارت کشور داشتند در موارد مهمی به  ما کمک کرد. خداوند روح این بزرگوار را با حضرت اباعبدالله الحسین و شهدای کربلا محشور خواهد کرد.

وی همچنین گفت: به نظر من آمریکایی‌ها بزرگ‌ترین باخت تاریخی‌شان را کردند؛ در محاسبات‌شان فکر می‌کردند با این حرکت یک افتخار منطقه‌ای برای  خود کسب می‌کنند و یا از طرفی باعث انفکاک ما از نیروهای مقاومت در منطقه  می‌شوند. گرچه ما داغ  از دست دادن سردار رشید اسلام برایمان تلخ است، اما مشاهده کردید که چه وحدت ملی در درون  کشور ایجاد شد و چه وحدتی در نیروهای ضد استکبار و ضد تروریست پرورها در منطقه  بوجود آمد. قطعا این کار احمقانه و تروریستی آقای ترامپ حتی در درون اروپا و خود آمریکا هم بسیار به ضررش تمام خواهد شد.

وزیر بهداشت تاکید کرد: من فکر می‌کنم خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریکایی و ضد استکباری در کل منطقه.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: