تعداد بازدید : ۵۹۸
کد خبر : ۲۰۵۳۲۳
وزیر بهداشت تاکید کرد:
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریکایی و ضد استکباری در کل منطقه.

 

وزیر بهداشت

 

سعید نمکی درباره محبوبت شهید سردار سلیمانی به عنوان چهره‌ای ملی، گفت: نقش سردار والا مقام شهید سردار سلیمانی در ذهن مردم ایران بیشتر به دلیل پاکباختگی و صداقتش بود؛ مرم ما هر کسی که بدون گرایش خطی و حزبی و سیاسی برای منافع ملی‌اش زحمت بکشد، صادقانه تشخیص می‌دهند و قطعا در دل همه مردم جا پیدا می‌کند. سردار سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه در سپاه قدس واقعا برای منافع ملی می‌جنگید و جان خودش را وقف کرده بود و تمام اوقاتش را برای مردم گذاشته بود.

وی افزود: آشنایی من با سردار بازمی‌گردد به سال‌هایی که در سازمان برنامه و بودجه بودم و چهار - پنج سالی که تمام منابع به خصوص بخش دفاع و امنیت را مدیریت می‌کردم. به هر حال رابطه تنگانگی با این عزیز داشتم و می‌دانستم که با چه عشقی و با چه صداقتی برای مردم کار می‌کند. جاودانگی سردار قاسم سلیمانی در ذهن مردم این سرزمین به دلیل آن پاکباختگی و دوری از ریا و عوام فریبی و فقط عشق به مردم و اعتلای اسلام و انقلاب و نظام و سرزمینش بود.

وزیر بهداشت با اشاره به نقش شهید سردار سلیمانی در شکستن حلقه تحریم‌های دارویی گفت: بعد از اینکه من به وزارت بهداشت رفتم و بعد از آنکه آمریکایی‌ها تحریم‌های جدیدی را به ما تحمیل کردند و علیرغم دروغی بزرگ‌شان مبنی بر تحریم نبودن دارو، غذا و تجهیزات پزشکی، اما بیشترین فشار را به  ما در زمینه تهیه دارو و تجهیزات پزشکی آوردند و در همین زمینه نیز من دو نامه به آقای تدروس - دبیرکل سازمان جهانی بهداشت نوشتم که این کار آمریکایی‌ها جنایت علیه بشریت است. سردار قاسم سلیمانی یکی از عزیزانی بود که به شدت کمک می‌کرد که این حلقه تحریم را بشکنیم و از هر راهی که می‌توانیم برای مردم عزیزمان دارو را بیاوریم. ایشان با تیمی که در وزارت کشور داشتند در موارد مهمی به  ما کمک کرد. خداوند روح این بزرگوار را با حضرت اباعبدالله الحسین و شهدای کربلا محشور خواهد کرد.

وی همچنین گفت: به نظر من آمریکایی‌ها بزرگ‌ترین باخت تاریخی‌شان را کردند؛ در محاسبات‌شان فکر می‌کردند با این حرکت یک افتخار منطقه‌ای برای  خود کسب می‌کنند و یا از طرفی باعث انفکاک ما از نیروهای مقاومت در منطقه  می‌شوند. گرچه ما داغ  از دست دادن سردار رشید اسلام برایمان تلخ است، اما مشاهده کردید که چه وحدت ملی در درون  کشور ایجاد شد و چه وحدتی در نیروهای ضد استکبار و ضد تروریست پرورها در منطقه  بوجود آمد. قطعا این کار احمقانه و تروریستی آقای ترامپ حتی در درون اروپا و خود آمریکا هم بسیار به ضررش تمام خواهد شد.

وزیر بهداشت تاکید کرد: من فکر می‌کنم خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریکایی و ضد استکباری در کل منطقه.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: