تعداد بازدید : ۶۲۰
کد خبر : ۲۰۵۵۰۷
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به سانسور مراسم سردار توسط داعیه های ایران دوستی و سردی سهامداران بورس با غوره کال دشمن!

به گزارش بورس نیوز، سرتیتر اکثر رسانه های خارجی شهادت و مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی و یاران دلاور ایشان است. اما در این میان برخی رسانه های معاند از جمله «بی بی سی» و «من و تو» انقدر از این تشییع با شکوه برآشفته اند که چنین رویداد با اهمیتی را سانسور خبری می کنند! این بایکوت خبری در حالی است که تا قبل از این مدام از نگرانی شان برای مردم ایران می گفتند و آنقدر کاسه داغتر از آش بودند که منتظر بهانه بودند تا در بوق و کرنا بدمند و شلوغش کنند! کاش آنها که شعار دلسوزی می دادند این روزها آنقدر جرات و شهامت داشتند که گوشه ای از دریای حضور مردم را به نمایش بگذارند. هر چند، این مراسم آنقدر عظیم بوده که نیازی به نمایش توسط معاندین ندارد و سراسر جهان به این عشق و علاقه مردم ایران و منطقه به سردار دل ها، غبطه می خورند.

اما امروز اتفاق تلخی هم افتاد که شاید با برنامه ریزی بهتر می شد از آن جلوگیری کرد. امروز بیش از ۵۰ نفر از هموطنان مان در اثر ازدحام مراسم تشییع در کرمان، فوت کردند و داغ دل مردم را سنگین تر کردند.

سردی سهامداران بورس با غوره کال دشمن!

یکی از عجایب بورس ما رفتار به شدت هیجانی سهامدارانی است که با یک غوره، سردی شان می کند و با یک کشمش، گرمی!
سکه در بازار نقدی امروز در محدوده ۵ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان داد و ستد میشد، ولی روی تابلو بورس، سرمایه گذاران در صف نشسته اند تا ۵ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان بخرند! کاش در کنار عشقی که به سردار و اقتدار کشورمان داشتیم، این را هم در نظر می گرفتیم که بورس ما، آینه تمام نمای اقتصاد کشور است و چشم دنیا به تابلو معاملات دوخته شده. این رفتارهای هیجانی، جز شاد کردن دشمن، اثری ندارد!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: