تعداد بازدید : ۵۰۶
کد خبر : ۲۰۵۵۰۷
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به سانسور مراسم سردار توسط داعیه های ایران دوستی و سردی سهامداران بورس با غوره کال دشمن!

به گزارش بورس نیوز، سرتیتر اکثر رسانه های خارجی شهادت و مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی و یاران دلاور ایشان است. اما در این میان برخی رسانه های معاند از جمله «بی بی سی» و «من و تو» انقدر از این تشییع با شکوه برآشفته اند که چنین رویداد با اهمیتی را سانسور خبری می کنند! این بایکوت خبری در حالی است که تا قبل از این مدام از نگرانی شان برای مردم ایران می گفتند و آنقدر کاسه داغتر از آش بودند که منتظر بهانه بودند تا در بوق و کرنا بدمند و شلوغش کنند! کاش آنها که شعار دلسوزی می دادند این روزها آنقدر جرات و شهامت داشتند که گوشه ای از دریای حضور مردم را به نمایش بگذارند. هر چند، این مراسم آنقدر عظیم بوده که نیازی به نمایش توسط معاندین ندارد و سراسر جهان به این عشق و علاقه مردم ایران و منطقه به سردار دل ها، غبطه می خورند.

اما امروز اتفاق تلخی هم افتاد که شاید با برنامه ریزی بهتر می شد از آن جلوگیری کرد. امروز بیش از ۵۰ نفر از هموطنان مان در اثر ازدحام مراسم تشییع در کرمان، فوت کردند و داغ دل مردم را سنگین تر کردند.

سردی سهامداران بورس با غوره کال دشمن!

یکی از عجایب بورس ما رفتار به شدت هیجانی سهامدارانی است که با یک غوره، سردی شان می کند و با یک کشمش، گرمی!
سکه در بازار نقدی امروز در محدوده ۵ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان داد و ستد میشد، ولی روی تابلو بورس، سرمایه گذاران در صف نشسته اند تا ۵ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان بخرند! کاش در کنار عشقی که به سردار و اقتدار کشورمان داشتیم، این را هم در نظر می گرفتیم که بورس ما، آینه تمام نمای اقتصاد کشور است و چشم دنیا به تابلو معاملات دوخته شده. این رفتارهای هیجانی، جز شاد کردن دشمن، اثری ندارد!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
رستگاری بدون هیجان‌زدگان!
بورس تهران توانسته طی معاملات ابتدایی امروز خود، به مرز ۴۰۰ هزار واحدی نزدیک شود.