تعداد بازدید : ۳۸۹
کد خبر : ۲۰۵۵۴۳
بالاترین درجه هشدار در اسراییل
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۶

 

 

پایگاه های نظامی رژیم تروریستی آمریکا در استان اربیل؛
۱- «باشور»؛ این پایگاه نظامی در شمال استان اربیل (حومه شمال شرق شهر اربیل) و در نزدیکی منطقه «حریر» قرار گرفته است؛ این پایگاه در نزدیکی جاده پیرانشهر - شهر اربیل واقع شده است.
۲- «اربیل»؛ این پایگاه نظامی در فرودگاه بین المللی شهر اربیل در مرکز استان واقع شده است؛ یکی از بزرگترین باندهای جهان در این فرودگاه ساخته شده است؛ ورود و خروج نظامیان تروریست آمریکایی در عراق در این فرودگاه بدون هماهنگی دولت مرکزی صورت می گیرد.
۳- «حریر»؛ تعدادی از جنگنده ها، بالگردها و تجهیزات نظامی سبک و سنگین رژیم تروریستی آمریکا در این پایگاه قرار دارند؛ حریر یکی از پایگاه های جایگزین تروریست های آمریکایی در سوریه به شمار می آید؛ این پایگاه در منطقه حریر در شمال استان اربیل واقع شده است.
۴- «مخمور»؛ نظامیان تروریست آمریکایی در این پایگاه عناصر مخفی داعش را مدیریت می کنند؛ این پایگاه نظامی در جنوب غرب استان اربیل واقع شده و با استان های نینوا، کرکوک و صلاح الدین نیز در ارتباط است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: