تعداد بازدید : ۶۲۱
کد خبر : ۲۰۵۷۰۴
از سوی حسابرس رقم خورد؛
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده در این دوره به بیش از ۳.۸۹۵ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه حدود ۴۱ درصد رشد داشته است.

تعدیل مثبتی که حسابرس برای

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که شرکت بهنوش ایران در گزارش حسابرسی نشده ۶ماهه خود سودی ۴۱۷ ریالی به ازای هر سهم را روانه کدال کرده بود، صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت افزایش در حدود ۴۱درصدی و ۵۹۱ ریالی سود خالص را برای سهامداران رقم زد.

شرکت بهنوش ایران در دوره ۶ماهه نخست سال مالی جاری و بر اساس گزارش حسابرسی نشده موفق به کسب سودخالص ۱۵۰میلیارد ریالی شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴۵درصدی را نشان می‌داد و این در حالی است که حسابرسان این شرکت گزارش‌های حسابرسی شده این شرکت سود خالصی ۲۱۲میلیارد ریالی را روانه کدال کرده‌اند.

مهم‌ترین تغییرات گزارش حسابرسی شده این شرکت در مقایسه با گزارش حسابرسی نشده مربوط به افزایش بیش از ۶۲میلیارد ریالی درآمد‌های عملیاتی، کاهش ۱۴۵میلیارد ریالی بهای تمام شده کالای فروش رفته و افزایش بیش از ۱۰۵میلیارد ریالی سایر هزینه‌های عملیاتی است.

تعدیل مثبتی که حسابرس برای

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده در این دوره به بیش از ۳.۸۹۵میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه حدود ۴۱درصد رشد داشته که این افزایش درآمد عمدتا به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات شرکت بوده، زیرا میزان فروش شرکت در ۶ماهه نخست سال مالی جاری کاهش ۱۲.۸درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال مالی گذشته داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: