تعداد بازدید : ۵۳۴
کد خبر : ۲۰۵۷۶۱
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
سرپرست و اعضای هیت مدیره صندوق بازنشستگی از پتروشیمی جم بازدید کردند.

پتروشیمی جم مجموعه ای باارزش برای صندوق بازنشستگی

به گزارش بورس نیوز، نعمت‌الله ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی با حضور اعضای هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ صبا انرژی ضمن بازدید از آخرین روند پیشرفت پروژه فاز دوم پتروشیمی جم ABS/RUBBER جلسه مشترکی در ساختمان مرکزی پتروشیمی جم با حضور مدیران عامل دیگر شرکت‌های زیرمجموعه جم برگزار کردند.

ایزدی ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجتمع عظیم جم، از این مجتمع به عنوان یکی از مجموعه‌های ارزشمند و ارزش‌آفرین برای صندوق بازنشستگی یاد کرد و گفت: پتروشیمی جم یکی از بازیگران موثر صنعت پتروشیمی با دارابودن سبد محصولات ارزشمند بوده که در این شرایط حساس شاهد بیشترین کمک به صندوق بازنشستگی از سوی این شرکت معظم هستیم.

در ادامه سعیدی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره پتروشیمی جم و مدیران شرکت تشکیل شده بود، با ارائه آخرین عملکرد جم و شرکت‌های زیرمجموعه جم به ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های این مجتمع عظیم پرداخت و ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی و هیأت همراه را در جریان دستاورد‌های شرکت و پیشرفت پروژه‌های آن قرار دادند.

در پایان بهزادی مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم ضمن اشاره به میزان سود پلی‌پروپیلن در ۹ ماه گذشته از استقبال خوب مردم به سهام این شرکت در بازار سرمایه اشاره کرد.

لازم به یادآوری است پروژه ABS/Rubber که به عنوان فاز ۲ پتروشیمی جم از آن یاد می‌شود به دلیل نوع محصولات اهمیت ویژه‌ای در تنوع سبد محصولات پتروشیمی جم دارد این پروژه در سال ۹۴ تاسیس شده است.
این طرح در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، عسلویه در زمینی به مساحت ۱۵هکتار در حال احداث بوده و برای تولید ۲۰۰.۰۰۰ متریک تن ABS در سال و ۶۰.۰۰۰ متریک تن Rubber در سال برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: