تعداد بازدید : ۴۹۱
کد خبر : ۲۰۵۸۷۰
کارشناس صنعت فولاد تاکید کرد:
۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
محمد اصفهانی
ما خیلی وقت است که گوش‌هایمان از خبرهای تاریخ گذشته اینچینی پر شده و کلا تریبون تهدیدات تحریمی ترامپ را MUTE کرده‌ایم .

به گزارش بورس نیوز، محمد اصفهانی کارشناس صنعت فولاد در یادداشتی نوشت:

به احتمال زیاد بزرگواران گرامی تا این لحظه متوجه شده‌اند که دولت ترامپ تحریم های جدیدی را علیه یکسری از شرکت های ایرانی و شخصیت های کشور مجددا اعمال کرده که در این لیست، اسامی برخی از تولیدکننده فولاد کشور هم دیده میشوند.

دوستان توجه داشته باشند که اقتصاد کشور ما خیلی وقت است که از سوی آمریکا تحریم شده و این نوع هجمه سازی ها از سوی دولت مستأصل ترامپ، فقط یک نوع جوسازی یا پروپاگانداست که تلاش میکنند تا تندروهای داخلی خودشان من جمله صهیونیست ها را به نوعی راضی نگه‌دارند .

البته پیش‌ترها هم به این موضوع اشاره شده بود؛ دوستان دقت کنند؛ هوشیار باشند؛ بازیچه تبلیغات سیاسی و ابزار دست این جریان‌ها نگردند.

نه از امروز و نه از فردا، به شما اطمینان می‌دهیم تا قیام قیامت هم اگر چنانچه حتی هر روز هم تحریم‌های جدیدی از سوی این دولت اعلام شود؛ اوضاع از اینی که هست بدتر نخواهد شد؛ کما اینکه بالاتر از سیاهی رنگی نیست؛ سرداران خط مقدم جبهه اقتصادی کشور راه خود را هر چند سخت تر و دشوارتر اما پیدا کرده‌اند وبا قدرت ادامه خواهند داد.

هر آنکه وامدار آمریکا بود یا هست، همان مرحله اول که آمریکا تهدید کرد و تحریم‌های ثانویه را اعلام کرد؛ از معاملات آشکار با ایران دست کشید...
سربازان خط مقدم صادرات فولاد؛ سختی هایی را متحمل شدند و رنج ها بردند، اما سرانجام با تلاش‌های خود بن بست ها را شکسته‌اند؛ تونل زده‌اند؛ پل زده‌اند؛ عبور کرده‌ایم و عبور می‌کنیم؛ این هجمه ها اثری فراتر از انچه که تا به امروز گذاشته، ندارد؛ چیزی بیشتر از انچه که در مرحله اول اثرگذار شدند، در چنته ندارند و تاریخ مصرف اینگونه تهدیدها مدتهاست که تمام شده است.

همانطوریکه میبینید یا می‌شنوید ایران در حوزه صادرات فولاد با قدرت و با موفقیت های روزافزون به پیش می‌تازد؛ اوضاع شاید سخت تر شود ولی کار انجام می‌شود .

امروز از قضا گزارش متال بولتن هم در همین رابطه تقدیم حضورتان شد و همانطوریکه مطالعه فرمودید؛ حتی تحلیل‌گران خودشان هم معتقد به این موضوع هستند که کالای صادراتی فولاد ایران مشتری خودش را در هر حالتی دارد و تحریم ها بیش از این اثر گذار نخواهد بود .

آسوده بخوابید و من بعد اینگونه هجمه‌ها را دفن کنید و نادیده بگیرید...

 

ما از برخی بی مهری های فولادسازان بزرگ که در حق اهل خانه انجام می‌دهند؛ گله‌مند هستیم اما این موضوع هیچ ربطی به نامحرمان بیرون از خانه و اجنبی نداشته و ندارد و درون خانه حل میشود.

برخی از شما بزرگواران سوال فرموده بودید در خصوص اثر این موضوع تحریم های جدید؛ به سمع و نظر شریف شما مهربانان می‌رساند که این موضوع تاثیر عملیاتی چندانی بر کلیات روند جاری ندارد مگر برخی تاثیرات تبلیغات روانی که ممکن است بر آرام نمودن فضای هیجانی داخلی قدری تاثیر گذار باشد .

ما خیلی وقت است که گوش‌هایمان از خبرهای تاریخ گذشته اینچینی پر شده و کلا تریبون تهدیدات تحریمی ترامپ را MUTE کرده‌ایم ..‌‌.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: