تعداد بازدید : ۵۵۴
کد خبر : ۲۰۵۹۷۷
مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی عنوان کرد:
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
راه اندازی ۲۳ طرح در فاز ۱ و ۲ عسلویه را می‌توان از عوامل تاثیرگذار بر افزایش ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ایران دانست که تنوع جالب توجهی در سبد تولید محصولات ایجاد خواهد کرد.
 
 
به گزارش بورس نیوز، بهره گیری از ظرفیت‌های موجود تاکید بر لزوم شتاب در ساخت طرح‌های توسعه‌ای بوده که منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با دارابودن ۲۳ طرح پتروشیمی در جایگاهی ویژه قرار دارد.

علی محمد بساق زاده، مدیرطرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای از پیشرفت اجرایی ۵ تا ۷/۹۹ درصدی آن‌ها خبر داد و افزود:۲۱ طرح در فاز ۲ و نیز ۲ طرح در فاز یک قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: باید بر این نکته تاکید داشت که منطقه عسلویه در آینده نزدیک، در جریان تکمیل زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی ایران نقشی مهم ایفا خواهد کرد.

بساق زاده صنعت پتروشیمی را از مهمترین ارکان توسعه و صنعتی مادر عنوان کرد و مشارکت هلدینگ‌ها و شرکت‌های فعال را در جهت عملیات اجرایی طرح‌های پتروشیمی ضروری دانست.

وی رشدصنعت پتروشیمی ایران را با بهره گیری از دانش جهانی و اتکا بر متخصصین کارآمد در مسیر شتاب و توسعه دانست و گفت: تا پایان جهش سوم این صنعت کشور به قدرت بزرگی در سطح منطقه و جهان دست خواهد یافت و همه باید با همدلی و همکاری در جهت تحقق برنامه ریزی‌های صورت گرفته تلاش کنند. 

مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی جهش سوم صنعت براساس برنامه ریزی‌های انجام شده را منجر به تحولی عظیم در صنعت پتروشیمی ایران عنوان کرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: