تعداد بازدید : ۳۸۷
کد خبر : ۲۰۵۹۸۲
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
عضو جدید هیئت مدیره شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین با اشاره برگزاری مجمع این شرکت در هفته گذشته، گفت: "شرنگی" از زمان تأسیس تاکنون تجدید ارزیابی انجام نداده است.

به گزارش  بورس نیوز، مجمع فوق‌العاده شرکت «صنعتی و شیمیایی رنگین» در حالی هفته گذشته برگزار شد که سهامداران و سرمایه‌گذاران این شرکت، اعضای جدید هیئت مدیره "شرنگی" را انتخاب کردند و بر اساس آرای سهامداران حاضر در این جلسه ابراهیم فرخ‌نژاد، عسل سقفی‌فر، سیلو هارتونیان، شرکت تلمبه ایران هاوس الکتریک به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین انتخاب شدند.


در این زمینه ابراهیم فرخ‌نژاد، یکی از نمایندگان سهامداران حقیقی که به عنوان عضو جدید هیئت مدیره این شرکت انتخاب شده است در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در پی درخواست سهامداران حقیقی، مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده طبق ماده ۹۵ قانون تجارت با موضوع تعیین اعضای هیئت مدیره این شرکت برگزار شد و ترکیب جدید هیات مدیره این شرکت انتخاب شد.


وی افزود: در ماه‌های گذشته تیم تحلیل ما بررسی‌های مفصلی در خصوص چگونگی افزایش ظرفیت تولید و نیز فعال‌سازی پرتفوی و خط رزین شرکت شیمیایی رنگین انجام داد. از این رو پس از محرز شدن توانایی‌ها و پتانسیل‌های مطلوب "شرنگی" برای تولید و رشد، خرید سهام این شرکت انجام شد و با درخواست سهامداران حقیقی به هیات مدیره ورود کردیم.
فرخ‌نژاد گفت: نکته بسیار مهم در خصوص دیگر جذابیت‌های "شرنگی" برای سهامداران این است که این شرکت از زمان تأسیس تاکنون تجدید ارزیابی انجام نداده و به همین دلیل است که طی چند ماه گذشته سهامداران بویژه حقیقی‌های بازار، اقدام به خرید سهام این شرکت کرده‌اند.


عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین اضافه کرد: علاوه بر این شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین از پرتفوی مناسبی هم در بازار سهام برخوردار می‌باشد که قیمت تمام شده آن حدود یک میلیارد تومان، و قیمت روز آن بیش از 33 میلیارد تومان است که این عدد با توجه به سرمایه اندک "شرنگی" عدد بسیار قابل توجهی است.

 

فرخ‌نژاد تصریح کرد: خوشبختانه همدلی و همراهی خوبی میان هیات مدیره جدید وجود دارد که این موضوع می‌تواند به بهبود شرایط شرکت و تسریع در دستیابی به اهداف آن منجر شود و در نتیجه با به ثمر رسیدن برنامه‌های در دست اجرا، سود بیشتری را عاید سهامداران و سرمایه‌گذاران کنیم.


وی ادامه داد: حضور در ترکیب هیئت مدیره صنعتی و شیمیایی رنگین به معنای تلاش برای بهبود وضعیت این شرکت است. بر این اساس در صورتی که هیات مدیره و سهامدار اکثریت موافقت کنند در مرحله اول تصمیم به افزایش سرمایه از محل سود انباشته مناسب شرکت، سود عملیاتی و غیرعملیاتی و آورده نقدی را خواهیم داشت.


عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین گفت: با توجه به موارد یاد شده در صورتی که هیئت مدیره این شرکت به این نتیجه برسد که در هر مقطعی تجدید ارزیابی شرکت و سهامداران باید به جریان بیفتد، قطعا به این موضوع ورود می‌کند. ضمن این که هر زمان افزایش سرمایه شرکت به ثمر بنشیند و امتیازات لازم جهت ورود به بازارهای بالاتر را در فرابورس داشته باشد، طبیعتا از این کار استقبال خواهیم کرد؛ و در این زمینه تابع شرایط و مقررات فرابورس هستیم.


عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین تاکید کرد: کلیه خبرها و گزارش‌های مربوط به این شرکت، طبق قانون در سایت کدال بارگذاری شده و قابل دسترسی و استفاده سهامداران و فعالان بازار سرمایه خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
رستگاری بدون هیجان‌زدگان!
بورس تهران توانسته طی معاملات ابتدایی امروز خود، به مرز ۴۰۰ هزار واحدی نزدیک شود.