تعداد بازدید : ۴۸۶
کد خبر : ۲۰۶۰۲۴
کسب سود ۱۴میلیارد ریالی در دوره ۹ماهه؛
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
جمع مقادیر فروش شرکت در این مدت به ۱۸.۱۶۰ تن رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در حدود ۷ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

زیان دهی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت کاغذسازی کاوه در دوره ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری موفق به کسب سود خالص ۱۳میلیارد و ۹۸۴میلیون ریالی شد و این درحالی‌است که در دوره مشابه سال گذشته، این شرکت زیان ۴۴ میلیارد ریالی را ثبت کرده بود.

عملکرد سه ماهه سوم این شرکت منجر به کسب زیان شده و سود خالص کسب شده در دوره ۶ماهه نخست سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده ۱۵میلیارد و ۲۷۶میلیون ریال بود و به این ترتیب شاهد هستیم که عملکرد فصل پاییز این شرکت منجر به زیان یک میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریالی شده است.

جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در این مدت به ۷۸۲میلیارد ریال رسیده که این میزان فروش نسبت به ۹ماهه سال گذشته ۷۶درصد افزایش را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، جمع مقادیر فروش شرکت در این مدت به ۱۸.۱۶۰تن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در حدود ۷درصد افزایش را نشان می‌دهد.

نرخ فروش متوسط هر تن از کاغذ در این مدت ۴۳ میلیون ریال بوده است.

زیان دهی

با توجه به قیمت بیش از ۱۸.۰۰۰ ریالی سهام این شرکت و زیان انباشته بیش از ۱۰۰ میلیارد ریالی آن، بعید به نظر می‌رسد که هیچگونه توجیه منطقی در خصوص قیمت و بازده سهام این شرکت وجود داشته باشد و قیمت‌های فعلی بسیار حبابی به نظر می‌رسد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: