تعداد بازدید : ۱۰۲۴
کد خبر : ۲۰۶۱۰۹
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید شد:
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
مدیر سرمایه گذاری و امور سهام «فولاژ» گفت: شرکت فولاد آلیاژی ایران با ایجاد شرکت‌های زیر مجموعه و برخی اقدامات دیگر، به نوعی تحریم را دور زده و دلیل متقن این ادعا، افزایش قابل توجه حجم صادرات در ۹ماهه امسال بوده است.

گزارش ۹ ماهه «فولاژ»، پاسخ متقنی بر تاثیر تحریم ها

به گزارش بورس نیوز، در فهرست شرکت‌هایی که روز جمعه دولت آمریکا تحریم کرد نام شرکت فولاد آلیاژی ایران هم به چشم می‌خورد، تحریم‌های جدید در حالی اعلام شد که قبلا صنعت فولاد مشمول تحریم بود.

امیر جعفری مدیر امور سهام و سرمایه‌گذاری شرکت فولاد آلیاژی ایران در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در این خصوص بیان کرد: این تحریم‌ها فقط به منظور ایجاد جو روانی مطرح شد؛ از زمان خروج دولت آمریکا از برجام، بحث تحریم‌ها وجود داشت؛ کشور ما از سال‌ها قبل با چالش‌های تحریم مواجه بوده و به همین دلیل هم تلاش شده راهکارهایی اندیشیده شود که تحریم‌ها نتواند ضربه جدی به کشور وارد کند.

وی افزود: شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز با ایجاد شرکت‌های زیر مجموعه و برخی اقدامات دیگر، به نوعی تحریم را دور زده و دلیل متقن این ادعا، افزایش قابل توجه حجم صادرات در ۹ماهه امسال بوده بنابراین معتقدم شاید تحریم‌ها در مقاطعی سبب بروز مشکلاتی در روند صادرات شده اما؛ توان ما را هم افزایش داده و باعث شده برای صادرات از بازارها و مسیرهایی استفاده کنیم که دشمن نتواند مانعی ایجاد کند.

مدیر سرمایه‌گذاری و امور سهام «فولاژ» تصریح کرد: انتشار گزارش ۹ماهه، پاسخ شفافی به تاثیر تحریم‌ها و کارشکنی‌های دشمن خواهد بود و دغدغه سهامداران را هم بر طرف خواهد کرد ضمن اینکه با توجه به روند افزایشی قیمت‌های جهانی و نیز احتمال افزایش نرخ ارز نیمایی در سال آینده و همچنین حجم مطلوب تولید و فروش و صادرات، به رشد سودآوری شرکت خوشبین هستیم؛ تهدیدها و تحریم های دشمن هم به نوعی جنگ روانی است و خللی در عملکرد شرکت ایجاد نمی‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: