تعداد بازدید : ۹۹۹
کد خبر : ۲۰۶۱۲۴
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
دو ساعت پس از حمله موفقیت آمیز موشکی جمهوری اسلامی ایران به پایگاه مجهز و بزرگ آمریکایی‌ها در عراق، چند هواپیمای جنگ الکترونیک آمریکایی در جنوب کشور به پرواز درآمدند و با استفاده از تکنیک‌های جنگ الکترونیک اقدام به شبیه سازی موشک کروز برای رادار‌های پدافندی کشور نمودند؛ لذا بلافاصله از جنوب کشور به پدافند قوی و گسترده تهران خبر می‌دهند که یک موشک کروز در حال حرکت به سمت تهران است. از آنجائیکه هواپیمای اوکراینی وضعیت طبیعی نداشت (نقص در موتور و عدم توازن و احتمالا دستگاری نرم افزار هواپیما توسط شرکت آمریکایی بوئینگ) سامانه پدافند تهران این هواپیما را به اشتباه، موشک کروز که از جنوب کشور خبرداده بودند تشخیص داده است. تمام این مراحل ظرف ۱۰ ثانیه انجام شده است. باید فرض کنیم اگر واقعا موشک کروزی در کار بود و به سمت تهران ۱۵ میلیونی پرتاب شده بود، در صورت اصابت، چند هزار نفر کشته و زخمی می‌شدند؟ آن وقت سوال این بود که مگر تهران پدافند ندارد؟ فرمانده هوافضا کجا بوده است؟
ناشناس
United States
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
یعنی موندم چی زدی. یه خورده فیلم کنار تماشا کن.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: