تعداد بازدید : ۷۶۴
کد خبر : ۲۰۶۱۵۴
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
منابع آگاه به "انتخاب" گفته‌اند، برخی از نزدیکان دبیرشورای‌عالی امنیت ملی به وی پیشنهاد کرده‌اند که به بهانه سقوط هواپیما اکراینی استعفا دهد. شمخانی که هم در موضوع اعلام ممنوعیت پرواز و هم در سه روزپنهان کاری مقصر بوده است، اکنون تحت فشار زیادی قرار دارد. نزدیکان شمخانی به وی گفته‌اند با توجه به پرونده‌های اقتصادی نزدیکان وی، استعفا در این مقطع به منزله فداکاری برای کشور تلقی شده و موجب کمک به او می‌شود. با این حال شمخانی که خود را یکی از گزینه‌های انتخابات ریاست جمهوری ارزیابی می‌کرده، تاکنون نتوانسته این تصمیم را که پایان فعالیت‌های سیاسی او خواهد بود، بپذیرد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: