تعداد بازدید : ۶۷۰
کد خبر : ۲۰۶۱۸۰
برگ زرینی دیگر از بازار پایه؛
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
بانک سرمایه، در عملکرد ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری، باز هم رکورد دیگری از خود به ثبت رساند! و تنها در ۹ ماه، بیش از ۶۰ هزار میلیارد ریال زیان خالص محقق کرد.

فرجام

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شاید زیانی انباشته‌ای ۲۵۴ هزار میلیارد ریالی و ۶۳ برابری سرمایه برای ورشکسته شدن هر بانکی در هر گوشه‌ای از دنیا کافی بود، اما اینکه مدیران همیشه در صحنه و صفحات مجازی بانک مرکزی چرا هیچ فکری به حال بانک سرمایه نمی‌کنند، سوالی است که شاید تنها خودشان می‌توانند پاسخگو باشند.

بانک سرمایه، در عملکرد ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری، باز هم رکورد دیگری از خود به ثبت رساند! و تنها در ۹ ماه، بیش از ۶۰ هزار میلیارد ریال زیان خالص محقق کرد. مشخص نیست علت بی‌توجهی مقامات بانک مرکزی به وضعیت بسیار وخیم و به نظر غیر قابل جبران این بانک چیست و این روند به نظر غیرقابل جبران مشخص نیست در کجا به اتمام خواهد رسید؟

فرجام

زیان انباشته این بانک به حدود ۲۵۴ هزار میلیارد ریال رسیده و این در حالی است که جمع سپرده‌های این بانک، تنها ۱۷۹ هزار میلیارد ریال بوده و زیان انباشته این بانک گوی سبقت را از کل سپرده‌های این بانک ربوده است. بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی در حال حاضر بیش از ۲۰۴ هزار میلیارد ریال مطالبات از این بانک دارد که وصول این مطالبات نیز در حد زیادی تحت ابهام است.

موسی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
وقتی کل کشور با عدم فروش نفت در حال زیان است و مقامات کاری نمی کنند...از بانک مرکزی چع انتظاری هست؟ این مقامات در هر صورت حقوق و مزایای خودشان را دریافت می کنند.......
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: