تعداد بازدید : ۷۶۸
کد خبر : ۲۰۶۱۸۲
وقتی فضا برای زیانده‌ها محیا است؛
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
سهام سیمان کارون در بازار پایه و در حالی این روز‌ها در قیمت‌های بیش از ۱۸۶۰ تومان در حال معامله بوده که صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی شده این شرکت حاکی از شناسایی زیانی ۶۳ تومانی به ازای هر سهم است.

قمار بر سر هیچ در بازار پایه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، با وجود اینکه این روز‌ها بسیاری از فعالان بازار سرمایه به دلایلی عجیب و بی پشتوانه مشغول خرید سهام شرکت‌های زیانده و بی کیفیت هستند، گزارش‌های ضعیف شرکت‌ها نیز تغییری در افکار آن‌ها به وجود نمی‌آورد.

سهام سیمان کارون در بازار پایه و در حالی این روز‌ها در قیمت‌های بیش از ۱۸۶۰ تومان در حال معامله بوده که صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی شده این شرکت حاکی از شناسایی زیانی ۶۳ تومانی به ازای هر سهم است. ارزش شرکتی در حدود ۳۹۰ میلیارد تومان آن هم در حالی که مجموع کل فروش شرکت در ۶ماهه نخست سال تنها ۱۷ میلیارد تومان، بهای تمام شده ۲۵ میلیارد تومان و زیان خالص شرکت ۱۳ میلیارد تومان، تنها شاهکاری است که در بازار پایه می‌توان به دنبال آن گشت.

بر اساس گزارش حسابرسی شده ۶ ماهه منتشره شده سال مالی ۱۳۹۸، این شرکت موفق به ثبت درآمدی ۱۶۹ میلیارد ریالی شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از کاهشی ۱۳ درصدی برخوردار بوده است.

قمار بر سر هیچ در بازار پایه


لازم به ذکر است، این شرکت در سال مالی ۱۳۹۷، زیانی ۲۰۹ میلیارد ریالی محقق کرده بود که به نظر می‌رسد با ادامه این وضع در سال جاری، حتما شاهد شکسته شد رکورد‌های زیان‌آوری سال گذشته نیز باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"هپکو" به مجمع رفت

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
حسابرس

حسابرس "قبیستو" در مجمع مشخص شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ برگزار شد.
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
سود ۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران "قشهد"

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شهد در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: