تعداد بازدید : ۴۰۱
کد خبر : ۲۰۶۴۵۳
بررسی عملکرد 9 ماهه شرکت‌های تابعه سیمانی شستا:
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳

جلسات بررسی عملکرد 9 ماهه شرکت‌های تابعه سیمان تامین و هلدینگ فارس خوزستان، جلسه عملکرد و بودجه سال آتی شرکت، سیمان خزر در محل هلدینگ سیمان تامین بررسی‌‌‌‌ شد.

 ابتدا گزارش مدیرعامل سیمان خزر به مدیران ارشد هلدینگ ارائه و اعلام شد که درآمد فروش 9ماهه به نسبت بودجه 9 ماهه 26درصد و درآمد فروش در مقایسه با دوره مشابه سال97 به میزان81درصد رشد داشته است.

طبق این گزارش، بررسی سود خالص این شرکت هم در در مقایسه با بودجه پیش بینی شده 9 ماهه، 78درصد رشد ودر مقایسه با دوره مشابه سال قبل هم خبر از رشد129 درصدی می‌دهد.

این نشست روز سه شنبه 24دی از ساعت 10صبح به مدت 2ساعت برقرار و عملکرد و برنامه‌های پیش روی این شرکت در قالب بودجه ریزی سال 99 نیز بررسی شد.

شایان ذکر است چهارمین روز از بررسی عملکرد 31 شرکت تابعه سیمان تامین که در 7 روز فشرده کاری در حال انجام است، سپری می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: