تعداد بازدید : ۱۱۲۵
کد خبر : ۲۰۶۴۷۶
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
خب همانطور که اشاره شد فیلم جدیدی از حادثه سرنگونی هواپیمای اوکراینی منتشر شده و حالا همه‌ی قطعات پازل در کنار هم قرار گرفته و میتوان گفت هیچ مهره خالی وجود ندارد. همانطور که در این فیلم مشاهده میکنید همانطور که شنیده‌های اولیه میدانی حکایت میکردند، دو موشک پدافندی به سمت این هواپیما شلیک شده اند. این مسئله مهم‌ترین سوال مطرح شده در روز‌های ابتدایی و انتشار فیلم اول که پرسیده میشد این بنده خدا که فیلمبرداری کرده از کجا میدونسته ۶ صبح باید از اسمون فیلم بگیره را پاسخ میدهد. مورد دومی که با این فیلم مشخص شد نیز همین بحث مطرح شده از سوی نیویورک تایمز و بحث قطع شدن سیگنال ترانسپوندر ۳۰ ثانیه پیش از برخورد موشک است. در ویدیو ۳۰ ثانیه فاصله بین دو شلیک دیده میشود و مشخص است که در اثر برخورد اول ترانسپوندر از کار افتاده و با شلیک دوم کار تمام شده است...
تعداد بازدید : 182
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: