تعداد بازدید : ۸۰۲
کد خبر : ۲۰۶۶۲۹
در ۹ ماهه رخ داد؛
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
شرکت داروسازی فارابی ۲ هزار و ۸۵۷ میلیارد و ۲۱۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد.

بیش از  ۲ هزار میلیارد ریال سود خالص

به گزارش بورس نیوز، شرکت داروسازی فارابی در دوره ۹ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲ هزار ۷۶۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۴۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۴۶۷ درصدی برخوردار بود.

شرکت داروسازی فارابی در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۸۵۷ میلیارد و ۲۱۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۷۶۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۴۶۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت در سال مالی جاری سرمایه خود را ۵۰ درصد افزایش داده است و با درنظر گرفتن سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه در سال گذشته در سود هر سهم ۴۶۷ درصد رشد داشته است. سود خالص این شرکت به سبب افزایش ۱۳۱ درصدی در فروش و نیز افزایش یک هزار و ۲۸۴ میلیارد ریالی سایر درآمد‌های غیر عملیاتی از رشد ۷۵۱ درصدی برخوردار بوده است.

"دفارا" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۳۵ میلیارد و ۹۰۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۸۴۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: