تعداد بازدید : ۶۸۸
کد خبر : ۲۰۶۶۵۴
ثبت تقاضای بیش از ۷.۵ هزارتنی این پتروشیمی؛
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
افزایش فروش پلی‌پروپیلن این پتروشیمی در حساب‌های این شرکت نشست اما؛ تفاوت میانگین قیمتی چندانی را تجربه نکرد.

به گزارش بورس‌نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۴.۷۵۲ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۷.۷۶۶ تنی مشتریان و حجم معاملات ۴.۴۶۶ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۱۸ دی ماه با رشد ۷۴۸ تنی همراه بود.

قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن در هفته گذشته بدون تغییر نسبت به هفته منتهی به ۱۸ دی ماه به ۱۱۸ میلیون و ۹۷۰ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول نیز در هفته گذشته به ۴۴۲ میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریال رسید.

۷۴۸ تنی پلی‌پروپیلن

همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۳.۳۲۲ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که نرخ این محصول نیز با رشد ۲.۵ درصدی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود، حجم عرضه و تقاضا نیز با رشد همراه بود که در نهایت ۵۷۲ تن از این محصول معامله شد که نسبت به هفته ما قبل کاهش ۱۹۸ تنی را نشان می‌دهد.

نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۸۸ میلیون و ۱۸۸ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۵۰ میلیارد و ۴۴۳ میلیون ریال رسید.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی پروپیلن و پلی اتیلن سنگین این شرکت ارائه شده است.

۷۴۸ تنی پلی‌پروپیلن

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: