تعداد بازدید : ۱۲۵۷
کد خبر : ۲۰۷۰۵۶
شناسایی زیان عملیاتی در سه ماهه سوم سال از "بشهاب":؛
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
کاهش سود عملیاتی شرکت از مبلغ ۲۰۴ میلیارد ریال سود عملیاتی در ۶ماهه نخست به ۱۸۱ میلیارد ریال سود عملیاتی در گزارش ۹ماهه شرکت، نشاندهنده شناسایی زیانی ۲۳ میلیارد ریالی در سه ماهه سوم سال مالی جاری دارد.

زنگ خطری که یکی پس از دیگری برای سرمایه گذاران این روز‌های بورس به صدا در می‌آید

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در ادامه گزارش‌های ضعیف ۹ ماهه منتشر شده شرکت‌ها، لامپ پارس شهاب در سه ماهه سوم سال زیان عملیاتی را روانه بازار کرد تا زنگ خطری جدی را برای سرمایه‌گذاران این روز‌های این نماد به صدا درآورد.

رشد در حدود یک میلیون عددی فروش انواع محصولات شرکت در ۹ماهه نخست در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و همچنین افزایش چشمگیر نرخ فروش محصولات این شرکت از مهم‌ترین دلایل رشد ۳۵۶ میلیارد ریالی فروش کل محسوب می‌شود.

تحولات ارزی کشور در کنار محدودیت‌های ناشی از تخصیص ارز در سال جاری برای شرکتی نظیر پارس شهاب که بیش از ۹۰ درصد از مواد اولیه خود را از خارج تامین می‌کند، نه تنها از مهم‌ترین چالش‌های این شرکت در سال جاری بوده بلکه ممکن است کشش بازار و بخش عمده‌ای از سودآوری شرکت در سال مالی ۱۳۹۶ را نیز تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

زنگ خطری که یکی پس از دیگری برای سرمایه گذاران این روز‌های بورس به صدا در می‌آید

کاهش سود عملیاتی شرکت از مبلغ ۲۰۴ میلیارد ریال سود عملیاتی در ۶ماهه نخست به ۱۸۱ میلیارد ریال سود عملیاتی در گزارش ۹ ماهه شرکت، نشاندهنده شناسایی زیانی ۲۳ میلیارد ریالی در سه ماهه سوم سال مالی جاری دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: