تعداد بازدید : ۳۸۹
کد خبر : ۲۰۷۳۴۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی گفت:رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود.

تازه‌ترین دستاورد بانک ملی ایران رونمایی شد/

به گزارش بورس نیوز، مسعود خاتونی، معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی در ابتدای این جلسه گفت: حدود ۷۰ میلیون نفر از جمعیت ایران در بانک ملی حساب بانکی دارند و در ابتدا که بانک ملی عملیات کارت به کارت را در کشور کلید زد نوآوری جدیدی را پایه گذاشت که اکنون با چرخه اقتصادی و کسب و کاری استارت‌آپ‌ها گره خورده و رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود. در نشان پرداخت آسانی و آسایش مردم آن چیزی است که در برابر اعتماد آحاد مردم به بانک ملی عاید ما خواهد شد. وی درباره سرمایه انسانی و مالی این پروژه نیز گفت: زیرساخت‌های اولیه این پروژه در بانک ملی وجود داشت و سرمایه گرانبهایی نیز برای ما محسوب می‌شد.

مهدی شهیدی، قائم‌مقام مدیرعامل آپ نیز گفت: درحال حاضر ۶۰۰ هزار پذیرنده "نشان‌پرداخت" را تحت پوشش خود قرار می‌دهند و آپ در جهت حفظ محیط زیست و حذف قبوض کاغذی از نشان پرداخت در این حیطه پشتیبانی را می‌کند.

در ادامه بهرنگ فاطمی، معاون فروش و مشتریان بانک ملی افزود: این پروژه در بلندمدت کمک به پایداری و تداوم بانکداری باز می‌کند. محصول جدید بانک ملی نه تنها حجم قابل توجهی از خدمت تازه به مشتریان ارائه می‌کند، بلکه به افزایش سطح دانش مخاطبان و نیز بهبود وضعیت محیط زیست نیز کمک شایانی خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: