تعداد بازدید : ۲۶۸
کد خبر : ۲۰۷۴۵۳
سفارت ایران در پکن:
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
سفارت ایران در پکن درباره ویروس خطرناک به ایرانیان مقیم چین و مسافرانی که برنامه سفر به این کشور را دارند ، هشدار داد .

به گزارش بورس نیوز، سفارت ایران در پکن درباره شایعه ویروس کرونا اعلام کرد: با توجه به شیوع ویروس جدید کرونا از هموطنان مقیم چین درخواست می شود ضمن توجه به هشدارهای پزشکی - بهداشتی تا حد امکان از حضور در اماکن پر تردد اجتناب ورزند. طبق تمهیدات دولت چین در حال حاضر ورود و خروج غیر ضروری به شهرهای قرنطینه شده امکان پذیر نیست.
ایرانیانی که قصد سفر به چین را دارند پیش از سفر ، آخرین وضعیت شیوع ویروس در مقصد را رصد کرده و از تردد در اماکن مشکوک به آلودگی اجتناب ورزند. در صورت مشاهده علائم ابتلا به ویروس‌ به مراکز درمانی مراجعه و جهت دریافت خدمات کنسولی با سفارت یا کنسولگری های ایران تماس بگیرند .
براساس این گزارش ، خانواده بزرگ کروناویروس‌ها از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری سارس را شامل و باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود و برای اولین بار اواخر دسامبر ۲۰۱۹ در ووهان یکی از شهر‌های بزرگ چین گزارش و به سرعت در حال شیوع است.
از آن زمان، مسافران با سفر به کشور‌هایی مانند آمریکا باعث انتقال این ویروس در سطح جهان شده‌ و تاکنون صد‌ها نفر آلوده شده‌اند و حتی منجر به کاهش شاخص های بورس آمریکا شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: