تعداد بازدید : ۳۵۸۷
کد خبر : ۲۰۷۵۶۷
یادداشت دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران؛
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
رضا الفت نسب، دبیر اجرای جشنواره وب و موبایل ایران
 
امسال توفیق داشتیم کنفرانس وب و موبایل ایران را در ۷ شهر برگزار کنیم، کاری بسیار دشوار ولی شیرین.
این روزها حرف زدن از امید کار سختی است که انگار کسی دیگر جرات بیان آن را ندارد. اما آیا واقعا کسی هم حال شنیدنش را هم ندارد؟ ساکت بنشینیم و همدیگر را نگاه کنیم، کار درست می شود؟
این وسط تکلیف آن دسته از استارتاپ‌های شهرستانی که در سال‌های گذشته با هزاران امید و آرزو در محیط کوچک شهر خود اقدام به راه اندازی کسب‌وکار نموده‌اند چه می‌شود؟
او که دائم به کسب‌وکارهای بزرگ در تهران نگاه می‌کند و دوست دارد خود را شبیه آنان کند! او که با ده‌ها وعده درست و غلط اندک جانی گرفته تا برای دوستانش شغل ایجاد کند! او که گوشش پر شده از “ما حمایت می‌کنیم”دولتی ها ! او که …
شاید بگوییم ما در به وجود آمدن مشکلات و موانع امروز او نقشی نداشته‌ایم، اما می‌توانیم کمی حواسمان به او هم باشد. می‌توانیم دلداری‌اش بدهیم و بگوییم صبر کن ما کنارت هستیم.
می توانیم یک خسته ‌نباشید خشک و خالی مهمانش کنیم. اینها از دست دولت‌ها بر نمی‌آید اینها حرف دل است و گفتنش دل بزرگ و همراه می‌خواهد.
کنفرانس وب و موبایل ایران در شهرستان‌ها با همین نگاه و در سالی پر از نامیدی و اتفاقات ناگوار آغاز شد و انشاالله این روند در سال های آینده با قدرت ادامه خواهد داشت، هر چند شاید در این مسیر سنگ هم بخوریم سوخت هم کم بیاوریم، اما با اتکا به نفس گرم اکوسیستم آنلاین شهرهای ایران این راه را خواهیم رفت. در تجربه اول هفت شهر به شخصه درس‌های زیادی از دوستان پرتلاش در شهرها گرفتم که در فرصت‌های آتی آن را بیان خواهم هم کرد.
با آغوش باز خود و همکاران را مستحق نقد سازنده و یاری در این مسیر می بینم و دست همکاری به سوی اکوسیستم بزرگ کسب و کارهای آنلاین ایران دراز می کنیم و با افتخار فریاد میزنیم:
"ایران فقط تهران نیست".
*رضا الفت نسب
دبیر اجرای جشنواره وب و موبایل ایران
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: