تعداد بازدید : ۶۲۰
کد خبر : ۲۰۷۶۶۴
از کانال‌های الکترونیک در سجام بهره‌برداری شد؛
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
مراسم رونمایی از سامانه سجام در کانال‌های الکترونیک گروه پارسیان برگزار شد.

بهره برداری از کانال‌های الکترونیک در سجام

به گزارش بورس نیوز، مراسم بهره برداری از کانال‌های الکترونیک گروه پارسیان و سپرده‌گذاری در سامانه جامع اطلاعات مشتریان برگزار شد.

حسین فهیمی، مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اظهار کرد: در شرایطی که نگرانی بخش‌های مختلف اقتصادی را در بر گرفته بود و در بُن‌بست مالی به سر می‌بردیم، بازار سرمایه با تامین مالی، بارقه‌های امید را در بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی ایجاد و ثابت کرد در شرایط جدید هم می‌توان مراحل توسعه کشور را پیگیری کرد.

وی ادامه داد: برای اولین بار در کشور ادعا کردیم که سامانه kyc و شناسایی یک بار برای همیشه افراد، راه اندازی و تمامی راه‌های جعل و دستکاری نیز حل شده است.

مدیرعامل سمات افزود: بانک پارسیان یکی از بانک‌های داوطلب این حوزه خواهد بود.

فهمیمی تعداد ثبت نام شدگان را ٢٧٠٠ نفر داوطلب عنوان کرد و گفت: هنوز استفاده از این سامانه برای انجام معاملات اجباری نشده است.

وی این سامانه را زیرساختی برای دیگر پروژه‌های کشور عنوان کرد.

زیرساخت‌ها باید به سمت داخلی‌سازی برود

کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان با حضور در این مراسم عنوان کرد: نکته مهمی که همواره باید به آن توجه شود دسترسی ساده و آسان با سرعت رشد بیشتر و هزینه کمتر، مطابق با استاندارد‌های روز بین المللی است.

وی ادامه داد: از موضوعات مهم حفظ و ارتقای حس اعتماد و اطمینان ابجاد شده مابین مشتریان و سپرده گذاران بوده که با ارتباط درست نهاد‌های تاثیرگذاری، چون بازار مالی افزایش می‌یابد.

پرویزیان به زیرساخت‌های فنی اشاره داشت و گفت: تمامی این زیرساخت‌ها توسط نیرو‌های داخلی با سرمایه گذاری‌های داخل به همراه استاندارد شرکت‌های معتبر راه اندازی شده است.

وی خاطر نشان کرد: امید می‌رود این نوع سامانه بتواند زیرساختی یکپارچه برای ارائه سرویس‌های ساده‌ای به مشتریان بانک و فعالان بازار سرمایه ارائه دهد.

تعداد بازدید : 8
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: