تعداد بازدید : ۱۳۵۸
کد خبر : ۲۰۷۷۳۶
ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به ناظری که برای برخی سهم‌ها خواب است و برای برخی دیگر قلندر بیدار تا باتلاق خصوصی‌سازی که در اراک درحال خشک شدن است.

۵.۵

به گزارش بورس نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که یکی از مدیران بانکی «ج.ر» به مدت رای ۴دولت و ۲ سال از هر گونه فعالیت در حوزه بانکی (مدیریت) منع شد. حال باید دید که اگر این شایعه راست باشد، آیا نهی از صندلی مدیریت بانکی برای این دوره‌ها واقعی خواهد شد یا خیر!

ناظری که نیست

شب گذشته «سرمایه گذاری آوا نوین» اقدام به شفاف‌سازی در خصوص قیمت سهام خود کرد و از حباب سخن به میان آورد؛ وقتی این صحبت‌ها به میان آمد، کاملا مشخص بود که عرق نداریم و چه کنیم بر پیشانی مدیران نشسته اما شما نگران نباشید، ناظر باید مراقب باشد که نیست!

باتلاقی بزرگ، خشک می‌شود!

شرکت معروف اراکی که مدت‌ها در باتلاقی از مشکلات دست و پا می‌زد، گویا اخیرا آفتاب به آن باتلاق تابیده تا خشک شود و اهالی آن، بتوانند برای بقا امیدوار شوند؛ رفت و آمدهایی برای عقد قرارداد و خرید ماشین آلات از این شرکت در جریان بوده و شاید باد صبا بوی بهبود را به سمت اراک بیاورد.

سبلریتی نیم‌لیبریتی

بعضی سلبریتی ها فضای مجازی را تبدیل به نان دانی کرده اند و طوری از سادگی مردم سود به جیب می زنند که در باور نمی گنجد. مثلا هنرپیشه سریال های طنز تلویزیونی برای یک به اصطلاح دابسمش از آهنگ های خواننده های تازه کار و جویای نام، تا ۴۰ میلیون تومان پول می گیرد و معلوم نیست آخرش بینندگان به ایشان می خندند یا ایشان به ساده لوح بودن بینندگان! دست آخر هم تا پای مالیات از سلبریتی ها وسط می آید، تهدید می کنند که قید تلویزیون را خواهند زد. سال ها است که مردم بازیچه این عوام فریبی ها شده اند و کسی هم به روی مبارکش نمی آورد که در بساط این اهالی هنر، چرا همه چیز هست الا هنر؟!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: