کد خبر : ۲۰۷۷۴۴
بررسی گزارش 9 ماهه نشان داد:
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲

 

 به گزارش بورس نیوز؛ شرکت معدنی املاح ایران به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه تاصیکو و شستا با داشتن 4 واحد تولیدی و یک طرح توسعه در حال اجرا، بزرگترین تولیدکننده سولفات سدیم و یکی از تولیدکنندگان عمده و بزرگ نمک تصفیه در ایران است.

 بر این اساس تولید این شرکت در 9 ماهه سال 98 نسبت به 9 ماهه سال 97 ، 4 درصد رشد داشته و از196هزار تن به 204 هزار تن رسیده است. آمار صادرات این شرکت در دوره زمانی فوق الذکر دارای رشد 57 درصدی صادرات محصولات می باشد . آن هم در شرایطی که صادرات با مشکلات و موانع زیادی رو به رو بوده است. نکته قابل تامل صادرات ارزی این شرکت است. در 9 ماهه سال 97 صادرات ارزی این شرکت 350 هزاردلار و در 9 ماهه سال 98 صادرات ارزی این شرکت به 550 هزار دلار رسیده است.

 رشد 68 درصدی درآمدهای عملیاتی این شرکت نشان می دهد این شرکت توانسته است میزان تولیدات و فروش محصولات خود را به میزان بالایی افزایش دهد. بر اساس گزارش های عملکردی در 9 ماهه منتهی به آذر ماه 97 میزان فروش شرکت از 1233 میلیارد ریال به 2070 میلیارد ریال در 9 ماهه سال 1398 رسیده و رشدی 68 درصدی را تجربه کرده است. همچنین سود خالص این شرکت از 634 میلیارد ریال در 9 ماهه منتهی به آذر ماه 97 به 1193 میلیارد ریال در مدت مشابه سال 98 رسید و موجب شده است رشدی 88 درصدی را آشکار سازد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" قیستو " حسابرس و بازرس قانونی انتخاب کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "حکشتی " در آخرین روز تابستان

مجمع عمومی عادی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار خواهد شد.
در مجمع

در مجمع " صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صباتامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
اقدام به تغییر هیات مدیره

اقدام به تغییر هیات مدیره "حتاید" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: