کد خبر : ۲۰۷۷۴۵
گزارش های 9 ماهه نشان داد:
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴

 

 به گزارش بورس نیوز، شرکت صنایع مس شهید باهنر به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری صدر تامین و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی محصولات با استانداردهای جهانی تولید و علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی، به کشورهای مختلف جهان از جمله آلمان، فرانسه، انگلستان، اسپانیا، چین، تایوان، ویتنام، تایلند و کویت صادر می‌شود.

 شرکت صنایع مس شهید باهنر توانسته است میزان تولید خود را تا حد بالایی حفظ کند و توانسته با تاکید بر تامین نیاز بازارهای داخلی، عملکرد مثبتی از خود به جا گذارد. بر اساس گزارش عملکرد 9 ماهه منتهی به آذر 1398 شرکت صنایع مس شهید باهنر سود خالص این شرکت با جهشی قابل توجه از 446 میلیارد ریال به 2485 میلیارد ریال رسیده و رشدی 457 درصدی را تجربه کرده است.

 در عین حال درآمدهای عملیاتی شرکت مس باهنر نشان دهنده بهبود عملکرد این شرکت نسبت به دوره مشابه است. در مقایسه رشد عملکرد 9 ماهه 98 به 9 ماهه 97 نشان می دهد فروش(درآمدهای عملیاتی) این شرکت 41 درصد رشد داشته است و از 6893 میلیارد ریال در 9 ماهه سال 97 به 9749 میلیارد ریال در 9 ماهه سال 98 رسیده است. بر این اساس سود عملیاتی این شرکت با 394 درصد رشد از 728 میلیارد ریال به 2871 میلیارد ریال رسیده است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
قطار سرمایه در مجمع

قطار سرمایه در مجمع "وساپا" ایستاد

مجمع عمومی فوق العاده گروه سرمایه گذاری سایپا در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۵برگزار شد.
زمان مجمع

زمان مجمع "گوهران" نزدیک است

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۸برگزار می‌شود.

"ثاخت" سود تقسیم نمی کند

شرکت بین المللی توسعه ساختمان از زمان پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به سهامداران خبر داد.

"ثامان" آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی شرکت سامان گستر اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: