تعداد بازدید : ۲۲۹۲
کد خبر : ۲۰۸۳۶۰
عضو هیات رئیسه فولاد خوزستان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
شرکت فولاد خوزستان به لحاظ افزایش ارزش سهم در بازار و هم به لحاظ افزایش سودآوری که به عنوان سود مجمع تقسیم خواهد شد، شرایط بسیار مناسبی در سال آینده برای سهامداران خواهد داشت.
خبر‌های خوب برای سهامداران
 
 
مهدی مومن زاده، عضو هیات رئیسه فولاد خوزستان به بورس نیوز گفت: گروه فلزات اساسی در بورس، جز گروه‌های پراقبال بازار سرمایه بوده و سهم‌های حاضر در این گروه، به لحاظ بنیادی و تکنیکی در جایگاه‌های مناسبی قرار گرفته و گزینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌روند. 
 
خبر خوب برای سهامداران فخوز
عضو هیات رئیسه فولاد خوزستان در خصوص سودآوری این شرکت نیز اشاره‌ای داشت و تصریح کرد: فولاد خوزستان به لحاظ افزایش ارزش سهم در بازار و همینطور به لحاظ افزایش سودآوری که به عنوان سود مجمع تقسیم خواهد شد، شرایط بسیار مناسبی در سال آینده برای سهامداران خواهد داشت.

مومن زاده از راه‌اندازی صندوق بازارگردانی خبر داد و گفت: نخستین بار، برای سهام فولاد یک صندوق بازارگردانی تخصیص یافته است.
 
تعداد بازدید : 72
 
تاسیس صندوق بازارگردانی برای نخستین بار
وی تصریح کرد: در تلاطم‌های بازار، صندوق بازارگردانی ورود پیدا کرده و عاملی برای جلب اطمینان خواهد بود. 
عضو هیات رئیسه فولاد خوزستان همچنین اضافه کرد: علاوه بر اینکه سهامدار عمده از سهامدار خرد حمایت می‌کند، این صندوق نیز وارد شده و چتری حمایتی برای سهامدار خواهد بود.

وی افزود: با توجه به مطالب ذکر شده، هم از سهامدارن خرد و حقیقی و هم از سهامداران حقوقی که به صورت درصدی وارد سهم شده اند حمایت صورت خواهد گرفت.

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری سامان مجد، سهامدار فولاد خوزستان، در راستای توسعه صندوق‌های بازارگردانی تصمیم به راه اندازی این صندوق کرده است.
 
دریافت مجوز راه اندازی در سال جاری
سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ ۲۳ مهر سال جاری، مجوز راه اندازی صندوق اختصاصی بازارگردانی فولاد خوزستان را صادر کرد و از این پس معاملات سهام این شرکت به طور اختصاصی توسط صندوق «اکسیر سودا» و با عاملیت کارگزاری بانک پاسارگاد بازارگردانی می‌شود.

محمد مهدی مومن زاده، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری «سامان مجد» عنوان کرد: صندوق بازارگردانی «اکسیر سودا» به مدیریت گروه خدمات بازار سرمایه جهت بازارگردانی این شرکت، مجوز‌های لازم را از سازمان بورس دریافت کرده است.

وی با اشاره به نقش این صندوق‌ها در تأمین و تزریق نقدینگی‌های جدید و افزایش نقدشوندگی و روان شدن معاملات سهام شرکت‌ها خاطر نشان کرد: علاوه بر مزایای تأسیس صندوق‌های بازارگردانی برای کلیت بازار، می‌توان به موضوع سودآوری این صندوق‌ها برای مدیران و موسسان آن نیز اشاره کرد؛ بطوریکه علاوه بر تخفیف ٨٠ درصدی که برای کارمزد ارکان و کارمزد کارگزاری‌ها در نظر گرفته شده است، راه اندازی این صندوق‌ها برای موسسان آن‌ها نیز درآمد مطلوبی را در پی خواهد داشت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: