تعداد بازدید : ۳۲۰۱
کد خبر : ۲۰۸۴۵۲
در دوره سه ماهه رخ داد؛
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
شرکت فروسیلیس ایران در ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ توانسته بود برای هرسهم ۱۴۰ریال سود محقق کند.

سود ۱۴۰ ریالی برای هر سهم

به گزارش بورس نیوز، شرکت فروسیلیس ایران در ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ توانسته بود برای هرسهم ۱۴۰ریال سود محقق کند. در ۶ماهه فعالیت نیز ۳۰۲ریال سود برای هرسهم پوشش داده و حالا در گزارش ۹ماهه اعلام کرد که برای هرسهم ۴۳۹ریال سود پوشش داده است.

این شرکت ۸۷۴میلیارد ریالی، طی این دوره به سود عملیاتی ۴۵۵میلیارد ریالی دست یافته است. همچنین سود خالص را ۳۸۳میلیارد ریال و سود انباشته را ۶۰۶میلیارد ریال اعلام کرده است.

"فروس" درباره اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که قصد دارد طرح توسعه کارخانه را با ارسال اسناد و مدراک و طرح توجیهی با بانک عامل در جهت اخذ تسهیلات و انعقاد قرارداد ارسال کند. همچنین با توجه به پیش بینی تورم در سال مالی بعد استراتژی شرکت براین است که با اخذ تسهیلات اقدام به خرید مواد اولیه مورد نیاز سال آتی کند.

از برنامه‌های تامین مالی و تغییرات هزینه‌های مالی که "فروس" در برنامه کاری خود قرار داده فروش ساختمان قبلی شرکت واقع در بلوار اسفندیار و فروش واحد تجاری در سیتی ستنر اصفهان است.

این شرکت به مذاکره با شرکت‌های نوبنیان، اخذ دانش فنی تولید ژل میکروسیلیکات و ایجاد بازار جدید برای این محصول در داخل و خارج از کشور اشاره کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: