تعداد بازدید : ۲۴۷۸
کد خبر : ۲۰۸۴۵۷
در صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۹ ماهه مشاهده شد؛
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
این شرکت، زیان عملیاتی دوره مورد گزارش را ۷۱۵میلیون ریال، زیان خالص را ۴۱۴میلیون ریال و زیان انباشته را ۲۲میلیارد و ۶۸۴میلیون ریال منتشر کرد.

زیان عملیاتی ۷۱۵ میلیون ریالی

به گزارش بورس نیوز، شرکت آلومراد در صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۹ماهه، اعلام کرد به ازای هرسهم ۸ریال زیان شناسایی کرده که نسبت به دوره مشابه سال مالی ۹۱درصد افزایش یافته است.

همچنین این شرکت، زیان عملیاتی دوره مورد گزارش را ۷۱۵میلیون ریال، زیان خالص را ۴۱۴میلیون ریال و زیان انباشته را ۲۲میلیارد و ۶۸۴میلیون ریال منتشر کرد.

این شرکت اهداف و برنامه‌های راهبردی فراوانی را در خصوص تولید و فروش محصولات تعریف کرده است.

"فمراد" اعلام کرد که با در نظر گرفتن جمیع اطلاعات در دسترس با توجه به آنکه تقریباً ۹۵درصد بهای فروش مواد اولیه مصرفی است، بدیهی است حجم ریالی فروش متناسب با بهای مواد اولیه است و پیش‌بینی می‌شود در ۳ماهه آخر سال ۱۳۹۸ با افزایش تولید، میزان فروش نسبت به سال گذشته بیشتر شده و در پی آن درآمد عملیاتی نیز قدری بیشتر شود.

همچنین با توجه به شرایط اقتصادی بازار کسب و کار و درخواست مشتریان میزان سفارش‌ها و فروش نسبت به مدت مشابه، رشد خواهد داشت و در مجموع با توجه به مشتری‌مداری و روند مناسب تولید شرکت و اصلاح کمبود‌های موجود می‌توان انتظار تغییرات مثبت را در روند صعودی شرکت داشت و با به وجود آمدن تغییرات اساسی در زمان‌بندی ایفای تعهدات در جهت کسب رضایت حداکثری مشتری و حرکت در حاشیه سود مطمئنه انتظار حفظ روند فغلی دور از انتظار نخواهد بود.

این شرکت در دوره ۹ماهه توانسته ۲هزار و ۹۲۵تن انواع محصولات خود را به مبلغ ۷۱۹میلیارد و ۳۶۳میلیون ریال به فروش برساند و از این محل ۱۶میلیارد و ۴۴۶میلیون ریال سود ناخالص شناسایی کند.

از سوی دیگر با توجه به پیش بینی که "فمراد" دارد، قصد فروش ۲هزار و ۱۵۰تن از محصولات خود به مبلغ ۴۵۰میلیارد ریال را دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: