تعداد بازدید : ۳۷۵۸
کد خبر : ۲۰۹۲۷۱
در نشست خبری یک دیدار، یک عرضه مطرح شد؛
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
مدیرعامل شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان گفت:جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان بوده و میزان بدهی این شرکت نیز به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

یک روز تا عرضه

به گزارش بورس نیوز، نشست خبری "یک دیدار، یک عرضه" شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان در فرابورس در حال برگزاری است.

مهدی سنایی فرد، مدیرعامل شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان درخصوص جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در ۹ماهه سال جاری اظهار کرد: جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان بوده و میزان بدهی این شرکت نیز به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

وی افزود: شرکت‌های پایداری صنعت نفت آیندگان، خدمات صبا تجارت یاس، کارگزاری خبرگان سهام و ۳۱ درصد از تامین سرمایه سپهر از زیرمجموعه‌های این گروه، هستند.

سنایی فرد خاطرنشان کرد: چشم‌انداز آتی این شرکت سرمایه‌گذاری فعال در شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس و فرابورس، افزایش کیفیت و پایداری درآمد‌های شرکت، اصلاح مستمر پرتفو سهام به منظور رسیدن به بازدهی مناسب و... خواهد بود.

مدیرعامل شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان درباره مزایای این شرکت در آستانه عرضه اولیه بیان کرد: متنوع بودن پرتفو شرکت به نحوی که سعی شده سهام موجود در پرتفو از مجموع سهام پیشرو و ماندگار بازار باشد، دارایی مالی شرکت قابلیت نقدشوندگی بالایی دارد، شرکت در تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری بسیار چابک عمل می‌کند، سهامدار عمده شرکت خوشنام و در بازار سرمایه شناخته شده بوده و سرمایه انسانی توانمند در اخذ تصمیم دارد.

سنایی فرد دررابطه با ترکیب سرمایه‌گذاری‌ها نیز گفت: ۱۶ درصد سرمایه‌گذاری‌ها به گروه استخراج کانه‌های فلزی، ۱۰ درصد به صنعت فرآورده‌های نفتی و گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری، ۹ درصد به گروه محصولات شیمیایی، ۷ درصد به گروه واسطه‌گری مالی و صنعت فلزات اساسی، ۶ درصد به گروه سیمان و شرکت های چندرشته‌ای صنعتی و باقی سرمایه گذاری‌های شرکت به گروه دارویی و سایر صنایع اختصاص دارد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: